В Таджикистан уволниха полицаи, защото са дебели

OFFNews 05 May 2017 в 08:16 6177 3
В Таджикистан уволниха полицаи, защото са дебели

Поне дузина полицаи в Таджикистан са били уволнени, след като не успели да свалят достатъчно тегло в рамките на фитнес и културна програма за полицията, пише БТА, като цитира ДПА и Интерфакс.

Други полицаи обаче спасили работата - свалили по около 20 килограма по програмата, започнала тази година. Тя изисквала да бягат по 5 км три пъти седмично, става ясно от съобщение на Министерството на вътрешните работи на централноазиатската държава.

В рамките на програмата полицаите трябвало да посещават театрални представления поне веднъж в месеца.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    22008

    2

    Nik68

    05.05 2017 в 09:30

    А у нас кога?

    21614

    1

    OTBPAT

    05.05 2017 в 08:53

    Не знам защо прочетох "политици" :)

    Ама... все крадци :))
     
    X

    Българското оръжие за Украйна