Кметът на София Йорданка Фандъкова провери изпълнението на ремонтните дейности на бул.„Витоша” и присъства на оперативка във фургон на строителния обект, видя репортер на OFFNews.
Имаме някои забележки, ще ги изпълнят, заяви столичният градоначалник.
Строителните екипи работят по полагане на декоративната настилка в участъка между ул.„Денкоглу“ и ул. „Алабин“. Изпълнени са отводнителните системи на цялото протежение на бул. „Витошка“ и е монтирано уличното осветление . Положени са декоративната и гранитната настилка между ул. „Солунска“ и ул. „Денкоглу“. Престои засаждане на дървета – 20 розовоцъфящи кестени и доставка и монтаж на пейки и декоративни елементи част от градското обзавеждане. Основните ремонти дейности ще приключат към средата на юли при подходящи условия. Строителният надзор осъществява ежедневен контрол на място, уточниха от Столична община. В процеса на работа се извършват и локални корекции и рекордиране на настилката.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
24.06 2015 в 08:44
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
23.06 2015 в 14:53
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск