Бебе на два месеца почина в град Рила

OFFNews 03 May 2016 в 09:52 8282 0
Бебе на два месеца почина в град Рила

Бебе на около два месеца е починало в град Рила. Детенцето е донесено тази сутрин в "Спешен център" в града. 

Това съобщи директорът на „Спешен център” – Кюстендил д-р Анелия Георгиева, цитирана от Фокус. Близки на бебето са го предали на дежурния, който опитал да спаси бебето, но то вече е било починало.

Тялото на бебето ще бъде предадено на лекарите от съдебна медицина, които трябва да извършат аутопсия в кюстендилската болница и да посочат причината, довела до смъртта на бебето. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша