Най-добрият ни тенисист Григор Димитров вече се радва на хубавото време в Монако. Въпреки това, българинът продължава да е в синхрон с атмосферните условия в родината.
27-годишният играч публикува в официалния си профил в социалната мрежа Инстаграм зимна снимка.
Припомняме, че вчера стана ясно, че контузията на Димитров се оказа по-сериозна, отколкото се очакваше. Гришо трябваше да се завърне на корта в края на месеца в турнира от сериите ATP 500 в Акапулко, Мексико.
Българинът обаче е отказал участие в надпреварата и най-рано може да играе в началото на март на Мастърса в Индиан Уелс (САЩ).

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия