Григор Димитров продължава да е в зимно настроение

OFFNews 07 February 2019 в 13:13 2110 0
Григор Димитров продължава да е в зимно настроение

Най-добрият ни тенисист Григор Димитров вече се радва на хубавото време в Монако. Въпреки това, българинът продължава да е в синхрон с атмосферните условия в родината.

27-годишният играч публикува в официалния си профил в социалната мрежа Инстаграм зимна снимка.

Припомняме, че вчера стана ясно, че контузията на Димитров се оказа по-сериозна, отколкото се очакваше. Гришо трябваше да се завърне на корта в края на месеца в турнира от сериите ATP 500 в Акапулко, Мексико.

Българинът обаче е отказал участие в надпреварата и най-рано може да играе в началото на март на Мастърса в Индиан Уелс (САЩ).

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Българското оръжие за Украйна