Всички листи за 4 МИР Велико Търново

OFFNews Последна промяна на 21 февруари 2017 в 16:40 4434 0

Район Велико Търново

1.ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА РАВНОПРАВЕН ОБЩЕСТВЕН МОДЕЛ“
1. Карамфил Филипов Боянов
2. Валентин Димитров Стойков
3. Димитър Стефанов Иванов
4. Йовчо Карамфилов Трендафилов
5. Слави Атанасов Маринов
6. Стелиян Йосифов Вълков
7. Методи Ташинов Асенов

2.„Движение за радикална промяна Българската пролет“
1 Светослав Иванов Мандиков
2 Валери Кънов Тодоров
3 Александър Цветанов Цанев
4 Борис Петров Дончев
5 Венцеслав Стефанов Василев
6 Стефан Кръстев Минков
7 Диан Николаев Събев

3.ПП „Движение Напред България“
1 Анатоли Георгиев Георгиев 
2 Цветан Рангелов Недялков 
3 Стойко Емилов Найденов 

4.КП „НОВА РЕПУБЛИКА“
1 Иван Кирилов Иванов
2 Людмила Николаева Илиева
3 Елена Светославова Чамуркова
4 Борис Ангелов Миновски
5 Кремена Христова Енчева
6 Красимир Тодоров Кръстев
7 Анелия Георгиева Петкова
8 Евгени Иванов Райчев
9 Виолета Тодорова Белчева
10 Стефан Николов Мянков
11 Радослав Чавдаров Иванов
12 Цветан Асенов Цветанов
13 Мавроди Евстатиев Калейнски
14 Йордан Георгиев Байчев

5. КП „КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ (БСД – Евролевица, Българска Социалдемократическа Партия, Християн – Социален Съюз)
1 Мария Андонова Пиргова
2 Иван Костадинов Бочков
3 Мартин Георгиев Миланов
4 Георги Асенов Чумпалов
5 Иван Филипов Иванов
6 Румяна Станчева Стоянова
7 Ели – Даяна Антонова Панчева
8 Станислав Владимиров Гочев
9 Петрин Емилов Минев 

6. ПП „ВОЛЯ“
1 Цветослав Петров Цанков
2 Наталия Руменова Иванова-Папазян
3 Виолета Иванова Гьондрева
4 Цветелина Мартен Калеева
5 Илия Максимов Митков
6 Татяна Кирилова Аксиева
7 Илинка Христосова Фърцова
8 Недко Петков Жечев

7. ПП „БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР“ - БДЦ
1. Цветелина Димитрова Пеева

8. КП „АБВ – Движение 21“ 
1. Николай Илчев Илиев
2. Милен Стойков Маринов
3. Любка Петкова Любенова – Вашкова
4. Марин Русев Богомилов
5. Иван Николаев Събев
6. Панайот Атанасов Паздерков
7. Стела Чудомирова Гинчева
8. Силвия Ангелова Върбанова
9. Светлана Маринчева Христова-Гълъбова
10. Теодор Иванов Неделчев
11. Йордан Антонов Яков
12. Стефан Василев Стефанов
13. Иван Лефтеров Лефтеров
14. Деница Емилянова Николова
15. Георги Велизаров Лазов
16.Юлиян Любчев Вълчев

9. ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“
1 Камен Костов Костадинов
2 Симеон Христов Симеонов
3 Гюнай Мюмюнов Далоолу
4 Бедри Юсуфов Алиев
5 Мъстън Феимов Еминов
6 Синан Шукриев Пехливанов
7 Мастън Османов Мастънов
8 Икмал Юсеинова Джебирова
9 Ивелин Якимов Розинов
10 Федя Зафиров Дервишев
11 Биляна Симеонова Петрова
12 Алдин Мехмедов Мехмедов
13 Фатме Билялова Етемова
14 Джюнейт Сюлейман Ахмед
15 Юлвер Седат Муса
16 Мехмед Алиосманов Юсеинов

10. КП „БСП за България“  
1. Весела Николаева Лечева
2. Валентин Георгиев Ламбев
3. Мариана Радева Бояджиева
4. Явор Руменов Божанков
5. Христо Галинов Кавалски
6. Любомир Чавдаров Любенов
7. Андрей Tенев Картунов
8. Николай Кирилов Теодосиев
9. Михаил Тодоров Михалев
10. Венка Петрова Кутева-Цветкова
11. Тошко Велев Тодоров
12. Стоян Крумов Манчев
13. Красин Благоев Каракоцев

11.ПП „ГЕРБ“
1. Цветан Генчев Цветанов
2. Любомира Симеонова Попова
3. Николен Веселинов Стойнов
4. Клавдия Георгиева Григорова-Ганчева
5. Станислава Красимирова Стоянова
6. Даниела Тодорова Арабаджиева
7. Станислав Иванов Стоянов
8. Габриела Григорова Попова
9. Евгени Димитров Стоев
10. Венцислав Милков Георгиев
11. Георги Петров Недев
12. Валентин Василев Точков
13. Нейко Генчев Генчев
14. Росица Тодорова Димитрова
15. Стефан Иванов Бранзелов
16. Георги Димитров Давидов

12.ПП „Партия на Зелените“
1. Павел Костадинов Пенев
2. Цвета Петрова Филипова
3. Диан Тодоров Пенчев

13.КП „Обединение ДОСТ“
1 Танер Мустафов Исмаилов
2 Светлозар Методиев Влайков
3 Захари Иванов Ангелов
4 Емял Айдънова Мехмедова
5 Елиз Диндарова Караманлиева
6 Тунай Зюнеб Гафуров
7 Силвия Богданова Салиева
8 Камелия Траянова Сюлейман
9 Игдан Нуриев Логоров
10 Велин Йорданов Бозов
11 Мюрвет Исинова Караисинова

14.ПП „Възраждане“
1. Траян Красимиров Димитров
2. Красен Георгиев Калчев
3. Явор Митков Генов
4. Цветан Драгомиров Банков
5. Петър Йозов Петров

16.КП „ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ“
1 Дончо Иванов Бораджиев
2 Калоян Красимиров Костадинов
3 Тодор Йорданов Тодоров
4 Мария Валентинова Офицерова
5 Константин Иванов Динков
6 Венцислав Николов Михайлов
7 Бойка Маринова Анчева
8 Юлия Руменова Величкова
9 Александър Пламенов Кръстев
10 Боряна Димитрова Хрисимова
11 Калоян Милков Янков

17.КП „ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО“
1. Милен Василев Михов
2. Иван Тодоров Димитров
3. Ивайло Георгиев Атанасов
4. Кирил Асенов Кирилов
5. Огнян Петров Георгиев
6. Тервел Димитров Марчев
7. Йордан Тодоров Грозданов
8. Георги Михайлов Сенгалевич

18.КП „КОЙ – Българската левица и Зелена партия“
1.Ермак Тодоров Димов
2. Ружка Велчева Василева
3. Стефка Бойнова Рашкова
4. Пенка Георгиева Харизанова

19.„НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ“
1 Стефан Николов Стоянов
2 Надка Георгиева Ненова
3 Тотю Рашков Тотев
4 Мариета Генчева Петрова
5 Цветомира Кирилова Йорданова
6 Елка Йорданова Методиева
7 Милен Илиев Карловски

20.ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“
1. Елена Боримирова Караславова
2. Радослав Петров Петров

21.КП „РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК – ГЛАС НАРОДЕН“
1.Станислав Петров Благов
2.Ангел Василев Янчев
3.Мирослав Трифонов Маринов
4.Светла Недева Йорданова
5.Васил Божанов Трифонов
6.Ангел Костадинов Мусев
7.Ваньо Евгениев Шарков
8.Димитър Стефанов Конашев
9.Димитър Йорданов Кокаланов
10.Ненко Стефанов Нешков
11.Миглена Йорданова Цанева
12.Любен Николов Лалев
13.Красимир Тодоров Попов
14.Диана Николаева Кънчева
15.Анета Ивелинова Хаджиева
16.Петър Алексиев Гайдаров

Независим народен представител
1.Даниела Петрова Давидкова