Всички листи за 29 МИР Хасково

OFFNews Последна промяна на 22 февруари 2017 в 16:04 3296 0

1. ПП Дром
1.Ангел Кирилов Рашков
2.Анна Асенова Демирева
3.Антон Сашев Милков
4.Тодор Христов Тодоров
5.Владимир Иванов Георгиев
6.Асен Миланов Ангелов
7.Вангел Георгиев Илиев
8.Личо Минчев Илиев

2. ПП Движение за радикална промяна „Българска пролет“
1.Владимир Ангелов Кисьов
2.Живко Тянков Жеков
3.Иван Благоев Кочев
4.Радост Кирилова Янакиева


3. Движение „Напред България“
1.Боян Георгиев Кайров
2.Пепа Петрова Ходжева
3.Диан Димов Димитров

4. Нова Република
1.Стоил Стоянов Яков
2.Божин Петров Божилов
3.Костадин Михайлов Калъпов
4. Георги Стратиев Василев
5. Мариана Ванчева Петкова
6. Милен Атанасов Бaкалов
7. Антония Панчева Желязкова
8. Антони Стефанов Пашов


5. Коалиция на недоволните
1.Манол Тодоров Михайлов
2.Васил Василев Младенов
3.Димитър Тодоров Янев
4.Цветомир Стоянов Цветков
5.Руси Иванов Стоичков
6.Иван Стефанов Веселинов
7.Димитър Олег Николов
8.Иванка Динева Иванова


6. „Воля“ (Веселин Марешки)
1.Желязко Ганев Славов
2.Мариела Петрова Ненова
3.Деница Любомирова Нешева
4.Диляна Михайлова Стоянова
5.Максим Митков Митков
6.Атанас Петров Атанасов
7.Елизабета Кръстева Тодорова


7. БДЦ (Български демократичен център)
1.Борислав Георгиев Караиванов


8. Коалиция „АВБ-Движение 21“
1.Лидия Стойкова Стойкова - Чорбанова
2.Добри Паунов Тодев
3.Божидар Стамов Иванов
4.Галина Недялкова Атанасова
5.Маргарит Илиев Камбуров
6.Тодор Ванчев Тодев
7.Мария Лукова Цанева
8.Любомир Николов Вълчанов
9.Петя Данчева Бонева
10.Петьо Димитров Сурчев
11.Йордан Димитров Кичеков
12.Митко Костов Митев
13.Златка Стоянова Георгиева
14.Валентина Тодорова Катранджиева
15.Теодора Трендафилова Господинова
16.Ангел Христов Дяков


9. ДПС
1.Йордан Кирилов Цонев
2.Мехмед Юмер Атаман
3.Маджид Реджеб Мандаджъ
4.Мехмед Лятиф Шакир
5.Мюмюн Сали Мюмюн
6.Сание Рамадан Кязим
7.Росен Йосифов Атанасов
8.Йозджан Расим Мехмед
9.Екрем Зейнур Юзеир
10.Тасим Кязим Йълдъз
11.Ибрям Раиф Мустафа
(Гюнер Гюнай Зейнал - заличен от листата)
12.Неджатин Айдън Шакир
13.Мюмюн Динчер Али
14.Ферди Фикрет Раим


10. БСП
1.Елена Николова Йончева
2.Никола Илиев Динков
3.Виолета Русева Желева
4.Смиляна Николова Нитова
5.Богдан Мирославов Кирилов
6.Даниел Насков Йорданов
7.Виктор Георгиев Годжов
8.Диляна Господинова Комитова
9.Бончо Райчев Димов
10.Божидар Петков Драганов
11.Кера Иванова Спирова
12.Ренета Славчева Грозева-Кисьова
13.Стиляна Неделчева Ангелова
14.Нина Стойчева Николова


11. ГЕРБ
1.Делян Александров Добрев
2.Станислав Насков Дечев
3.Евгения Даниелова Ангелова
4.Гергана Стефанова Кръстева
5.Георги Тенев Станков
6.Валентин Сарандиев Ангелов
7.Жечо Дончев Станков
8.Д-р Ангел Иванов Кунчев
9.Доц. д-р Бони Райкова Петрунова
10.Митко Костадинов Полихронов
11.Деян Красимиров Иванов
12.Стефка Здравкова Стефанова
13.Мариян Димитров Боянов
14.Светла Георгиева Михайлова
15.Иван Димитров Димитров
16.Борислав Анастасов Анастасов


12. Партия на зелените
1.Лена Ангелова Василева
2.Владимир Милчев Апостолов
3.Ангел Георгиев Иванов


13. ДОСТ
1.Лютви Ахмед Местан
2.Себахтин Шакир Халил
3.Албен Събков Манджуков
4.Ибрахим Алейдин Ибрахим
5.Рушен Ахмед Мехмед
6.Валентина Бенова Николова
7.Юсеин Ибрямов Юсеинов
8.Алпер Рафет Емурла
9.Сабрие Шабан Осман
10.Сефиде Сеид Мехмед
11.Дора Минчева Мутафова
12.Росен Господинов Стоев
13.Румен Боянов Райчев


14. ПП Възраждане
1.Пламен Панайотов Пасков
2.Тихомир Калинов Калинов
3.Райна Русева Ангелова
4.Едуард Цветков Недков

15. Презареди БГ (това поле ще остане празно, тъй като Николай Бареков се отказа от вота)


16. „Да, България“
1.Владислав Панчев Панев
2.Иван Даниелов Господинов
3.Иван Христов Стойчев
4.Симон Френгюл Зенопян
5.Иван Филипов Ванчев
6.Димитър Ивов Инджов
7.Красимир Димитров Вълев
8.Димитър Константинов Иванов
9.Живко Николов Николов
10.Диана Илиева Деевска


17. Обединени патриоти
1.Павел Димитров Шопов
2.Кръстьо Атанасов Кръстев
3.Николай Делчев Георгиев
4.Деяна Лозкова Димитрова
5.Георги Василев Манев
6.Недялка Тошкова Иванова
7.Ангел Николов Божинов
8.Хараламби Севов Мочев

18. КОЙ - Българска левица и Зелена партия


19. Национална републиканска партия
1.Пламен Димитров Ямболов
2.Стоил Петров Кайряков
3.Калоян Денков Господинов
4.Миглена Димитрова Стоянова
5.Петьо Анастасов Хаджиев
6.Николина Тодорова Тодорова
7.Албена Благоева Попова


20. Българско национално обединение
1.Добри Милчев Божилов
2.Атанас Янакиев Тодоров
3.Методи Валентинов Джамалов
4.Валентин Асенов Христов
5.Стоян Любомиров Буколски
6.Станислав Георгиев Банкин

21. Реформаторски блок и Глас народен
1.Стефан Димитров Димитров
2.Димо Райнов Стоянов
3.Светла Георгиева Василева
4.Ангел Михайлов Хаджиангелов
5.Божидар Димов Боев
6.Тодор Христов Ташев
7.Тенчо Добромиров Тенев
8.Тодор Колев Атанасов
9.Анка Атанасова Косева
10.Ицо Вълканов Христов
11.Теодора Стефанова Гандева - Дочева
12.Деян Данчев Ванчев
13.Дима Георгиева Димова
14.Димитър Петров Димитров
15.Радостина Димитрова Минева
16.Зарко Митев Запрянов

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !