Вижте къде ще спира токът в Софийска област (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 6-10 ноември)

OFFNews Последна промяна на 04 ноември 2017 в 06:50 2058 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в Софийска област, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 6-10 ноември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

За по-удобно търсене трябва да последвате линка за областта, в която живеете. Отделните общини са означени с получерни букви.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

СОФИЯ ОБЛАСТ

Община Божурище  

На 07.11.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Пролеша: Пи 043001, УПИ VІ-045140, УПИ Іv-296

Община Ботевград  

На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: 1866 Година, Васил Левски, Кооперативен Пазар, Кооперативен Пазар Закрит, Просвета, Саранск, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Боговина, Брезовица, Бузлуджа, Велчова Завера (Илия Шопов), Вуто Койчев, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Георги Бенковски (Г.Димитро, Иван Вазов (Ангел Миновски), Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люто Войвода, Люто Войвода, Мургаш, Начо Иванов, Оборище, Парцел V-41, кв.9 Къща, Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Христо Ботев, Шести Септември (9-ти IX), Шести Септември (9-ти IX), Шипка, Юри Гагарин
На 06.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ботевград: 16-ти Ловчански Полк, 1866 Година, Бензиностанция, Васил Левски, Зад Зрч, Илия Стоянов, Индустриална, Оборище, Цар Иван Шишман, Цар Освободител
На 06.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Ботевград: Индустриална
На 06.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Правец
На 06.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Разлив
На 06.11.2017 г. /10:00 - 14:15 ч./ - Ботевград: Гурко, Седемнайсти Ноември, Янтра
На 06.11.2017 г. /10:15 - 13:15 ч./ - Ботевград: Цар Освободител
На 06.11.2017 г. /14:45 - 15:00 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски, Боженишки Урвич, Бузлуджа, България, Васил Петров, Витиня, Витоша, Гурко, до Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн, Нов Кооперативен Пазар, Освобождение, Пл.Форум УПИ І, кв.65, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, ТП Бетонов Център, Трети Март, Янтра
На 06.11.2017 г. /15:15 - 15:40 ч./ - Ботевград: XIII, кв.175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен Парк, до Сграда Ткзс, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Широко Ливаде, Опълченска, Орхание, Стара Планина, УПИ Ix, кв.175, Христо Ботев, Цар Иван Шишман
На 07.11.2017 г. /08:45 - 14:30 ч./ На 10.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ботевград: 003036, 05815.13.34, Ам Хемус кв.Зелин, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин, ул.4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ботевград: 1 кв.249, 16-ти Ловчански Полк, 1866 Година, Адмирал Фьодор Ушаков, Академик Стоян Романски, Александър Стамболийски, Армеец, Балканска, Бенковска, Божко Божилов, Букорска, България, В.З. Чеканица, Васил Левски, Воденицата, Гаврил Брънчов, Георги С.Раковски, Захари Стоянов, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Извор, Казармен, Княз Борис I, Кооперативен Пазар Закрит, Курорт Зелин, Люлин, М.Воденицата, М.Чеканица, Пи - 001088, Местност Чеканица, Никола В.Ракитин, Опълченска, Освобождение, Патриарх Евтимий, Рила, Рудината, Сан Стефано, Седемнайсти Ноември, Стамен Панчев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, ТП Мантовска Градина, Трети Март, УПИ І-3516 кв.235, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Чеканица, Шести Септември, Широко Ливаде
На 07.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ботевград: Васил Левски, Иван Вазов, Подстанция &Quot;Зелин&Quot;, Х, Цар Иван Шишман
На 07.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 10.11.2017 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Ботевград: Адрян Атанасов, Васил Левски, Д-Р Адриян Атанасов, Изгрев, Илия Стоянов, Местност Широко Ливаде, ХХVІІІ
На 08.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Боженица: 319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански Двор, Х-38, кв.41
На 08.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане На 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец
На 08.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград
На 08.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ботевград
На 08.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ботевград: Кулинарен Цех
На 09.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ботевград: Адрян Атанасов, Васил Левски, Васил Левски, Д-Р Адриян Атанасов, Иван Вазов, Изгрев, Илия Стоянов, Местност Широко Ливаде, Подстанция &Quot;Зелин&Quot;, Х, ХХVІІІ, Цар Иван Шишман
На 10.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Правец: IV, кв.9, IV-6393, VI, кв.2, VI-179, кв.104, VII, кв. 2, От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Езерото, Езерото УПИ Іі кв.117, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, кв.9, УПИ VIII, кв.Езерото, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Живковска, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност Топилата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202, №1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х кв.57, УПИ Хi-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен
На 10.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Разлив: Махала Маргинска

Община Годеч  

На 06.11.2017 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Годеч: Александър Милев, Васил Друмев, Ком, Никола Петков, Осми Март, Отец Паисий, Паисии, Първи Май, Софийско Шосе, Тинтява, Тодор Каблешков, УПИ Іі-837, Цикура
На 06.11.2017 г. /11:00 - 15:00 ч./ - Мургаш: УПИ ХІІ-17, кв2

Община Горна Малина  

На 06.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Горна Малина: XIII-462, кв.40, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, кв. 52 УПИ XIII-607.608, П-Л ХІІІ-18, кв.29, Първа, Първа, Родолюбие, Тринадесета, УПИ ХVІІ-315, кв.29, Четринадесета
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Макоцево: Местност Крушака, Пи 093013
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Саранци
На 06.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 07.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 08.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 09.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 10.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Белопопци: Пи 035049-Нива Земед.Земя, III-354, кв. 34, VІ-266, М.Чукарката, Имот№027006, УПИ XII-256 кв. 12, УПИ Ііі-324, кв.35, УПИ Ііі-43, 44, УПИ Іх-Общ, кв.40, УПИ Хіх-346 кв.25
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ - Горна Малина: 101, Блокове
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ - Макоцево: В.З. Овче Бърдо Имот №219, Местност Крушака, Местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, Пи 093013, Пи 385 Кад.Район 232, Пи 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, УПИ II-49, кв.3, УПИ ХII -176 кв. 31
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ - Негушево: 068010, VІІІ-3 кв.2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л XVI-27, кв.3, УПИ VІ-76, кв.11, УПИ XI-185, кв. 18, УПИ ІІ-16, кв.2, УПИ ХVІІІ-195, кв.18, УПИ ХІV-157, кв.18, УПИ-87
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ - Осоица: М.Мандрите-Катлъка
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ - Саранци: IX-42, кв.7, я-95, кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І кв.37
На 06.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ - Чеканчево: II-289, кв.32, VI-296 кв.25, П-Л Х-373, кв.35, П-Л ХVІІ, Им.Пл.№317, кв.24, УПИ ХХ-246, кв.11
На 07.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Долна Малина: УПИ ХІV-278 кв.24

Община Драгоман  

На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Камбелевци: Хіі-22
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Чуковезер
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Вишан
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Владиславци
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Габер, Общ. Драгоман: VІІ-99, Градище, ул.Елин Пелин
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Горно Село
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Грълска Падина: Мах.Горно Ново Село
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Долна Невля
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Долно Ново Село, Общ. Драгоман
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Драгоман: Акация, Еделвайс, Железничар, Иглика, Игрище За Минифутбол УПИ І, Кольо Фичето, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна Гора, Странджа, Христо Ботев, Шести Септември, Ярловци
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Круша, Общ. Драгоман
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Начево
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Несла: 000136
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Чеканец, Общ. Драгоман
На 09.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Ялботина
На 09.11.2017 г. /10:00 - 12:30 ч./ - Габер, Общ. Драгоман: VІІ-99, ул.Елин Пелин
На 09.11.2017 г. /10:00 - 12:30 ч./ - Драгоман: Ярловци
На 09.11.2017 г. /10:00 - 12:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Бахалин
На 10.11.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Драгоман: Еделвайс, Железничар, Иглика, игрище за минифутбол УПИ І, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Странджа, Шести Септември

Община Елин Пелин  

На 08.11.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Габра: Миньор, Ален Мак, Бисер, Божур, Бор, Васил Левски, Върбата, Детелина, Еверест, Здравец, Зора, Иван Ст.Туев, Иглика, Изгрев, Йордан П. Кусаров, Крум Г.Стойнов, Лилия, Любен Каравелов, Люляк, Маргарита, Минчо Н.Кунев, Миньор, Михалкова Чешма, Могилата, Момина Сълза, Нарцис, Незабравка, Панайот Волов, Раковска, Реката, Роса, Синчец, Соленика, Средна Гора, Теменуга, ул.Средна Гора №3, УПИ VІІ-221, кв.12, Христо Ботев, Христо Проданов, Шипка, Ясна Поляна
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Лесново: Двадесета, Петдесет и Втора, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Четвърта
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Саранци: 000020 По квс
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Стъргел: Имот 024027, Парцел Іі-269, кв.39, УПИ, УПИ I-390, кв.47, УПИ V-467, кв.30, УПИ VII-309, кв.52, УПИ VІ-275, кв.39
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Горна Малина
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Горно Камарци: .Упи VI-61 кв 11, УПИ VI-38, кв.7
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Негушево: УПИ 9 - 020019
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Осоица: 10, 33-та, III-271 кв.37, XI-400 Вилна Зона, Xxv-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, кв.37, П-Л VI-137, кв.1, Парцел VIII От кв.53 В.З. Осоица, Парцел VІ-54, кв.28, УПИ IV-249, кв.22, УПИ XI-317, кв.39, УПИ Х-404 кв 1, УПИ Хііі-373, кв.34
На 06.11.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Столник
На 06.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Горно Камарци
На 06.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Осоица
На 06.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Долно Камарци: VIII-9 кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160, кв.8, Седма, ТП Център, Трета, Хііі-108 кв.14, Четвърта
На 07.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Лесново: 129048, IV-19, XI-276, кв.61, XVII-148, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Десета, Осма, П-Л №Хіі-87, кв.9, Пета, Петнадесета, Пи 129012, Седма, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, УПИ VIII-60, кв.10, УПИ XIII-62, УПИ Ііі-219, кв.33, УПИ ХVIII-230, УПИ ХVІІ-236, кв.34, УПИ-518 кв1а, ХХ-424 кв 55, Четвърта, Четринадесета, Шеста
На 07.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: VI-142, Борис I, Васил Априлов, Васил Левски, Екзарх Антим I, Калоян, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Марица, Мургаш, Новоселци, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Плиска, Хан Аспарух, Цар Асен I, Цар Симеон
На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Крушовица, Общ. Елин Пелин: УПИ VI-104, кв.13, УПИ VI-4, кв.1, УПИ Іх-5, кв.1, УПИ ХХV-91, кв.9
На 08.11.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 11:15 - 12:45 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Крушовица, Общ. Елин Пелин: I, кв.7, М. Гладно Поле, Гладно Поле, Гладно Поле-вили, Имот 036024, М. Гладно Поле, Месност Гладно Поле, УПИ VI-104, кв.13, УПИ VI-4, кв.1, УПИ Іх-5, кв.1, УПИ ХХV-91, кв.9
На 08.11.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Нови Хан: Вилна Зона Побит Камък
На 09.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Нови Хан: Александър Стамболийски, Бреза, Геренска, Елин Пелин, Отец Паисий, Пловдивско Шосе, Самуил, Съединение, Червен Бряг, Юрий Гагарин
На 09.11.2017 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Нови Хан: Александър Стамболийски, Еледжик, Марица, Николина Здравкова, Пловдивско Шосе, Стефан Караджа, Търнава, УПИ І-135 кв.20, Фетовица, Шипка
На 09.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Новоселци

Община Етрополе  

На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ На 08.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:15 ч./ На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Лъга
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Боженица: Махала Ласковци
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, кв.4
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 кв. 110
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, Махала Церица
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци
На 06.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ На 09.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Средни Рът: Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби
На 06.11.2017 г. /09:15 - 13:15 ч./ - Правец: Махала Правешки Ханове
На 08.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:15 ч./ На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П.Стайков, М.Беляновец кв.9 УПИ VІІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин
На 08.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:15 ч./ На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Етрополе: Равнището
На 08.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:15 ч./ На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Малки Искър
На 08.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:15 ч./ На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л VI-61, кв.5
На 08.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:15 ч./ На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Равнище: I кв.29, XVII-290, кв.46, Мах. Грозьов Дол, Махала Големанско, УПИ II-196 кв.8
На 08.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч./ На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, кв.1, Кладевски Дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков Дол, Махала Радов Дол
На 08.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч./ На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Видраре: 157, кв. 13, Сграда Кметство, Іі кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото
На 08.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч./ На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Лопян: 005034, В.З.Лопян, кв.6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, кв.6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П.Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, кв.29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра
На 08.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч./ На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Манаселска Река: Махала Буджов Дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете
На 08.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч./ На 09.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Осиковица: Махала 57 Км Ам Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата
На 08.11.2017 г. /14:00 - 14:15 ч./ - Джурово: Махала Камилче
На 10.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Бойковец: Орище, УПИ-І-142
На 10.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Етрополе: 128, 27-Ми Ноември, Акация, Вилна Зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Махала Иванчовец, Местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Сто Двадесет и Осми
На 10.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски
На 10.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ - С.Бойковец

Община Ихтиман  

На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Местност Ушите
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Боерица: Пи640030, 640027, УПИ VІ-111, кв.16, УПИ Іі-124, кв.13
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Веринско
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 кв 27, 036055, М.Каратопрак, 093360, М.Шабан Дере, П-Л Хі-39, кв.4
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Полянци
На 07.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Черньово: V-68, кв.24, УПИ IV-146 кв 17, УПИ ХVІ-6, кв.1, УПИ ХІV-105, кв.16
На 07.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Венковец: УПИ III-28 кв. 4
На 08.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Веринско: 000182, ул.13, УПИ Ix-23, кв.13, УПИ ІІІ-124, кв.6, УПИ ХVІІ-131, кв.6
На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Автомагистрала Тракия, Извън Регулация/Ам Тракия/, Пи 007083 М.Царчино
На 09.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман
На 09.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман
На 09.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 09.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 09.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Горна Василица
На 09.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман

Община Костенец  

На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Бор, Вароша, Георги С.Раковски, Здравец, Иван Вазов, Искър, Китка, Константин Костенечки, Любен Каравелов, Марица, Пипериче, Радост, Република, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил и Методий, Христо Ботев
На 08.11.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Долна Василица: Махала Гергичка, Махала Шуманска
На 08.11.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Балчовица, Белмекен, Бор, Бреза, Бунара, Вароша, Васил Левски, Витоша, Втора, Георги С.Раковски, Горна Черква, Детелина, Дренето, Дъбовица, Еделвайс, Езерище, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Инчовица, Искър, Кирил и Методий, Китка, Кокиче, Константин Костенечки, Кръстите, Курорт Вили Костенец, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Малина, Марица, Миликини Ниви, Младост, Мургаш, Мусала, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пета, Пипериче, Пирин, Пленщица, Първа, Равен, Радост, Република, Рила, Родопи, Роза, Сакарджа, Самуил, Света Петка, Свети Георги Победоносец, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил и Методий, Синчец, Соколовец, Софроний Врачански, Средна Гора, Стадионна, Стара Планина, Стефан Караджа, Съединение, Теменуга, Тинтява, Топола, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хризантема, Христо Ботев, Чавча, Череша, Черни Връх, Юрукова Поляна, Ягода, Ясен
На 08.11.2017 г. /13:15 - 13:30 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада, Инчовица, Курорт Вили Костенец, Миликини Ниви, Самуил
На 08.11.2017 г. /16:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада, Извън Регулация, Инчовица, Курорт Вили Костенец, Миликини Ниви, Пипериче, Самуил
На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Момин Проход: Бор, Бряст, Гьолска, Детелина, Лале, Лоза, Ружа, Сълзица, Трепетлика, Христо Ботев, Цвят

Община Костинброд  

На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: УПИ VІ-225 кв.30
На 06.11.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Петърч: Ален Мак, Априлско Въстание, Бузлуджа, Васил Левски, Витан, Еделвайс, Кап.Петко Войвода, Ком, Тантил Стойчев, Христо Ботев, Цветна, Шопска Комуна
На 09.11.2017 г. /14:45 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Костинброд: 3479, кв.239, IV-2482, кв.230а, IV-3944кв 63-А, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Балван, Безименна, Валери Чкалов, Васил Левски, Витошко Лале, Възход, Георги С. Раковски, Герена, Дванадесети Април, Детелина, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Елин Пелин, Жп Кантон, Захари Зограф, Йордан Йовков, Кооперативен Пазар, Липа, Ломско Шосе, Люляк, Малина, Маслово, Местност Бачийте, Момина Сълза, Момчил Войвода, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Пи 3675, кв.99а, Райна Княгиня, Рила, Роза, Розова Долина, Св. Георги Победоносец, Славянска, София, Спортист, Средна Гора, Стефан Караджа, Стопански Двор, Ул Илинден, УПИ III кв.100, УПИ XII кв.103, УПИ XVI 2844 Ul 91, УПИ ХХх-3981 кв.154, УПИ-ХVII-1758, Филип Тотю, Фондови Жилища, ХV-1642, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Цветна, Чакалов, Шияковци, Шияковци УПИ 38978, 38 кв.42
На 09.11.2017 г. /14:45 - 16:15 ч./ - Костинброд: 3479, кв.239, Александър Стамболийски, Балван, Безименна, Георги С. Раковски, Герена, Елин Пелин, Йордан Йовков, Ломско Шосе, Маслово, Обединена, Патриарх Евтимий, Рила, Славянска, София, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ ХХх-3981 кв.154, Хаджи Димитър

Община Мирково  

На 06.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 07.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 08.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 09.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Петрич, Общ. Златица
На 08.11.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Смолско

Община Пирдоп  

На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Бенковски, Общ. Мирково
На 07.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Златица: Баба Тонка, Батак, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Вилна Зона Черешака, Георги Златанов, Голеш, Гълъбец, Златишки Проход, Извън Регулация, Липа, Местност Свети Спас, Оборище, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Рад Радев, Райна Княгиня, Рила, Родопи, Синчец, Спас Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Харалампи Самарджиев, Чайка
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Златица: Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, Извън Регулация
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Църквище: V-19, кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Каменица, Общ. Мирково: Махала Брестака, Махала Илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище, УПИ ХVІІІ-117, кв.6
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Карлиево
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Мирково: 000592 Местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, Извън Регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Петрич, Общ. Златица: Махала Бодят, П-Л Ііі-124, кв.12, Х-97, кв.24
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Смолско: кв.33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, кв.21
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Чавдар, Общ. Чавдар: УПИ ХХІІІ-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов
На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Челопеч: Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, Извън Регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна
На 10.11.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Челопеч: Извън Регулация
Община Правец  
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Джурово: Генерал Елис, Гошо Воденичаров, Димитър Грънчаров, Матю Воденичаров, Махала Герановица, Махала Герановица, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин
На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Осиковска Лакавица: Луковешки Дол

Община Самоков  

На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков: М-Ст Лавандула, Общ.Самоков
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Маджаре: УПИ XI кв.16
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мала Църква: С. Мала Църква, Община Самоков
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Местност Лавандула, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина
На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: България, Възраждане, Ихтиманско Шосе, Йордан Йовков, Леон Крудов, Мальовица, Опълченска, Проф. Васил Захариев, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Смирненски, Цар Борис III
На 06.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Самоков: Местност Язовир Искър
На 07.11.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Мала Църква
На 08.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Самоков: ул. Цар Борис III ТП Бистрица, 65231.906.282, Абаджийска, Александрова, Ангел Кънчев, Асен Карастоянов, Баба Фота, Белмекен, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Булаир, Бяла Поляна, Васил Левски, Верила, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Двадесет и Девети Декември, Дунав, Елин Пелин, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Йордан Йовков, Кирил и Методи, Климент, Константин Фотинов, Коста Вальов, Луковица, Македония, Мальовица, Манастирска, Мано Филипов, Митрополитска, Мусала, Наум Хаджимладенов, Неофит Рилски, Никола Драмалиев, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пашеница, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Попангелов, Пи 65231.908.409, Пирин, Рила Планина, Рилски Езера, Розова Долина, Сини Вир, Скакавец, Соколец, Софроний Врачански, Търговска, УПИ 65231.914.240, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Симеон, Център За Настаняване От Семеен Тип, Чакър Войвода, Шумнатица, Ястребец
На 08.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Самоков: Бузлуджа, Двадесет и Девети Декември, Захари Зограф, Коста Вальов, Луковица, Мусала, Никола Образописов, Пейо Яворов, Пирин, Рила Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Център За Настаняване От Семеен Тип, Шумнатица
На 09.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II, кв.58
На 09.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Алино: П-Л Іі, Пл.№160, кв.48, УПИ I-345, кв.18
На 09.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI.Кв.5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 до Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470, 471 кв.38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 09.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Белчински Бани: П-Л V кв, 21
На 09.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация
На 09.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Рельово: №000527, Извън Регулация, УПИ -I кв.65, УПИ VII- 82, кв.5
На 09.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Алино: П-Л Іі, Пл.№160, кв.48
На 09.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Поповяне: Пи 000368
На 09.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Ярлово: .Упи Хіі-562, кв.55, 002159, Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова Гора, М.Грамаге, Пи 013001 Местност Св.Петка, Пи №578, Стоп.Двор, УПИ XVI Пл.260 кв.16

Община Своге  

На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Бракьовци
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Гинци: Местност Петрохан
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Брезе, Общ. Своге: Келемеровци, УПИ І-55, кв.9, Хi-59, 60, кв.9
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Добравица
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Добърчин
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Завидовци
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Искрец: I-133, кв.21, VІІІ-369, кв.16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, кв.Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, Махала Баломир, Махала Божица, Махала Букет, Махала Джагаловци, Махала Джуринци, Махала Дупни Камък, Махала Коньовци, Махала Кукла, Махала Кулинци, Махала Севкинци, Махала Тонинци, Махала Ценов Мост, Махала Чуй Петел, Меча Поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара Планина, Тепавицата, УПИ III-544 кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ VIII-581, кв.69, Христо Ботев, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен
На 08.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Своге: Домишлярете, Махала Брестака, Махала Свиново, Общ.Своге Мтп Свиново, Слатина, Слънце
На 08.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Брезе, Общ. Своге

Община Сливница  

На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Максим Горки, Мир, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 08.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Драгоман
На 08.11.2017 г. /09:45 - 13:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Габер, Общ. Драгоман
На 08.11.2017 г. /09:45 - 13:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Драгоил
На 08.11.2017 г. /09:45 - 13:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Чорул
На 08.11.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./ - Драгоил: Местн.Локва
На 08.11.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./ - Калотина: Втора, Гкпп Калотина, Калотина, Първа
На 08.11.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./ - Чорул: УПИ-ІХ-130, кв.18
На 08.11.2017 г. /13:30 - 15:00 ч./ - Драгоил: Местн.Локва, Местн.Локва
На 08.11.2017 г. /13:30 - 15:00 ч./ - Калотина: Втора, Втора, Гкпп Калотина, Гкпп Калотина, Калотина, Калотина, Първа, Първа
На 08.11.2017 г. /13:30 - 15:00 ч./ - Чорул: УПИ-ІХ-130, кв.18, УПИ-ІХ-130, кв.18
На 08.11.2017 г. /13:30 - 15:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Бърдо

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови