Вижте къде ще спира токът в Софийска област (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 29 октомври-3 ноември)

OFFNews Последна промяна на 29 октомври 2017 в 07:29 1918 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в Софийска област, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 29 октомври-3 ноември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

За по-удобно търсене трябва да последвате линка за областта, в която живеете. Отделните общини са означени с получерни букви.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Софийска област

Община Божурище

На 03.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Божурище: ул. „Лазур“
На 03.11.2017 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: Космонавт Георги Иванов, УПИ ІI 379/Кв27, УПИ ХII-369, Кв. 29

Община Ботевград

На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Литаково: 3Ти март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Боговина, Брезовица, Бузлуджа, Велчова завера (Илия Шопов), Вуто Койчев, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Георги Бенковски (Г. Димитро, Иван Вазов (Ангел Миновски), Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Кап. Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люто войвода, Люто войвода, Мургаш, Начо Иванов, Оборище, Парцел V-41, Кв. 9 Къща, Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Станковска Курия, Стара планина (Кам. Първенс, Столетов, Христо Ботев, Шести септември (9-ти Iх), Шести септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин
На 30.10.2017 г. /08:45 - 10:15 ч./ - Ботевград: XIII, Кв. 175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен парк, до сграда ТКЗС, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Широко ливаде, Опълченска, Орхание, Стара планина, УПИ IX, Кв. 175, Христо Ботев, Цар Иван Шишман
На 31.10.2017 г. /12:45 - 13:15 ч./ - Ботевград: Божко Божилов, Паркинг, Плиска, Рила, Саранск, Темуша
На 02.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: 003036, 05815. 13. 34, АМ Хемус Кв. Зелин, в. з. Чеканица, в. з. Зелин, в. з. Зелин, ул. 4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния път, Зелин-тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

Община Годеч

На 01.11.2017 г. /11:00 - 15:00 ч./ - Мургаш: УПИ ХII-17, Кв2
На 01.11.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Шума: УПИ ХV-23
На 02.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Букоровци: УПИ V 130Кв. 13; Каленовци: XI-83, УПИ-ХI-257, Кв. 12

Община Горна Малина

На 03.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Байлово: II-274 Кв. 31, III-366, Кв. 41, Пи048007; Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Иван Вазов
На 30.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Макоцево
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Горно Камарци: . УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв. 7; Саранци

Община Драгоман

На 30.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Беренде Извор; Годеч: Нишава
На 30.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Беренде, Общ. Драгоман; Букоровци: УПИ V 130Кв. 13; Върбница; Драгоил; Драгоман: Акация, Международно шосе, Патриарх Евтимий; Каленовци: XI-83, Кв. 22, УПИ-ХI-257, Кв. 12; Летница, Общ. Драгоман; Мургаш: УПИ ХII-17, Кв2; Ново Бърдо; Прекръсте; Разбоище: Мес Стойков връх; Туден: 015065, Кв. Мрамор, М. Марков дол, Мах. Панинци, Мрамор Кв. 22 УПИ XVI- 150, Труден
На 30.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Калотина: Втора, Калотина, Първа; Липинци; Чепърлинци
На 31.10.2017 г. /09:45 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Бахалин; Вишан; Владиславци; Габер, Общ. Драгоман: VII-99, Градище, ул. Елин Пелин; Горно село; Грълска падина: Мах. Горно Ново село; Долна Невля; Долно Ново село, Общ. Драгоман; Драгоман: Акация, Еделвайс, Железничар, Иглика, Игрище за минифутбол УПИ І, Кольо Фичето, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна гора, Странджа, Христо Ботев, Шести септември, Ярловци; Камбелевци: ХII-22; Круша, Общ. Драгоман; Начево; Несла: 000136; Чеканец, Общ. Драгоман; Чуковезер; Ялботина

Община Елин Пелин

На 30.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Равно поле: М. Конска ливада
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Лесново: Двадесета, Петдесет и Втора, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Четвърта
На 03.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Габра: Бисер, Васил Левски, Зора, Иван Ст. Туев, Изгрев, Любен Каравелов, Маргарита, Могилата, Момина сълза, Реката, Роса, Христо Ботев; Голема Раковица: XXIV-81 Кв. 2, П-л ІV-73, Кв. 1; Крушовица, Общ. Елин Пелин: УПИ VI-104, Кв. 13, УПИ VI-4, Кв. 1, УПИ Іх-5, Кв. 1, УПИ XXV-91, Кв. 9
На 03.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Столник

Община Етрополе

На 31.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./; на 03.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Лъга
На 31.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./; на 01.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:30 ч./; на 03.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Кладевски дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков дол, Махала Радов дол; Видраре: 157, Кв. 13, сграда Кметство, Іі Кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото; Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ VIIі, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи май, Септемврийци, Стара планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин; Етрополе: Равнището; Лопян: 005034, в. з. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра; Малки Искър; Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Вила Манаселски мост, Махала Гараж, Махала Гола могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете; Осиковица: Махала 57 Км АМ Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot;, П-л VI-61, Кв. 5; Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, Мах. Грозьов дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8
На 31.10.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Джурово: Махала Камилче
На 01.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Боженица: Махала Ласковци; Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни връх; Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-ХI-8, Кв. 4; Правец: градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110; Правешка Лакавица: 001626, Голямата ливада, Махала Церица; Своде: Махала Бакова могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци; Средни Рът: Мах. Бечовското, Мах. Голяма Глава, Мах. Дунавското, Мах. Койчовци, Мах. Кондурите, Мах. Куваница, Мах. Мончово Търне, Мах. Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби
На 01.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Правец: Махала Правешки Ханове
На 01.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Бойковец: Орище, УПИ-І-142; Етрополе: 128, 27-ми ноември, Акация, Вилна зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Махала Иванчовец, Местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Сто Двадесет и Осми; Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски
На 01.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ - с. Бойковец
На 03.11.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Лопян: в. з. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра

Община Ихтиман

На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино
На 30.10.2017 г. /10:30 - 11:00 ч.; 10:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман; Стамболово, Общ. Ихтиман
На 30.10.2017 г. /10:30 - 11:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: 064007-М. Добрева ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън регулация, Извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 30.10.2017 г. /10:30 - 11:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман
На 30.10.2017 г. /10:30 - 16:00 ч./ - Ихтиман: 064007-М. Добрева ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Дунав, Здравец, Иглика, Извън регулация, Извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 30.10.2017 г. /10:30 - 16:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Горна Василица
На 02.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Боерица: Пи640030, 640027, УПИ Vі-111, Кв. 16, УПИ Іі-124, Кв. 13
На 02.11.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Ихтиман: 064007-М. Добрева ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън регулация, Извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 03.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Алеко Константинов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Иглика, Искър, Йордан Цонев, Йордан Цонев, Кочиово, Кочиово, Люляк, Мизия, Отец Паисий, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Пенчо Славейков, Плиска, Рила, Роса, Свети Княз Борис 1, Теменужка, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Освободител, Царчино, Царчино, Явор

Община Костенец

На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Горна Василица: 000147
На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Момин Проход: Ален мак, Княз Борис, Лоза, Мусала, Радост, Ружа, Стара планина, Тодор Ненчев, Христо Ботев, Ягода
На 30.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Василишка, Върба, Екзарх Йосиф, Еледжик, Заря, Зорница, Иглика, Извор, Изгрев, Китка, Лайка, Липа, Люляк, Момина сълза, Морава, Оборище, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Перуника, Пчелинска, Райна Княгиня, Свети Георги, Стефан Караджа, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско шосе, Чайка, Шипка, Явор, Янтра, Ястребец
На 30.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Екзарх Йосиф, Свети Георги, Стефан Караджа, Шипка
На 30.10.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: VII-858, Кв. 68, Акация, Белмекен, Боровец, Витоша, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Изгрев, Калинка, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Момина сълза, Оборище, Пирин, Рила, Самуил, Свети Георги, Славей, Средна гора, Стадионна, Трапезица, Цар Симеон I, Цариградско шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен
На 30.10.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: VII-858, Кв. 68, Здравец, Люляк, Свети Георги, Средна гора, Ясен
На 02.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, Боровец, Боровец, Венетица, Витоша, Дренето, Иван Вазов, Иван Вазов, Инчовица, Искра, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Китка, Китка, Кокиче, Курорт Вили Костенец, Липа, Малина, Малина, Младежка, Младост, Мусала, Нишава, Олимпиада, Пета, Петър Берон, Пирин, Пролет, Република, Родопи, Родопи, Синчец, Синчец, Тинтява, Трети март
На 02.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Момин Проход: Ален мак, Бор, Бряст, Гьолска, Детелина, Княз Борис, Лале, Лоза, Лоза, Мусала, Радост, Ружа, Ружа, Стара планина, Сълзица, Тодор Ненчев, Трепетлика, Христо Ботев, Христо Ботев, Цвят, Ягода

Община Костинброд

На 30.10.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Петърч: Ален мак, Априлско въстание, Бузлуджа, Васил Левски, Витан, Еделвайс, Кап. Петко войвода, Ком, Тантил Стойчев, Христо Ботев, Цветна, Шопска комуна
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: УПИ Vі-225 Кв. 30
На 30.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Петърч: Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап. Петко войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска комуна
На 03.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: IV-3944Кв 63-А, Витошко лале, Еделвайс, Местност Бачийте, Св. Георги Победоносец, Спортист, ХV-1642, Шияковци

Община Мирково

На 30.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Петрич, Общ. Златица

Община Правец

На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Правешка Лакавица: 001626, Махала Церица
На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Липа, Махала Смолевица, Махала Чульовци
На 30.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Осиковица: Махала Балинска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манговци, Махала Цековци; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot;, П-л VI-61, Кв. 5
На 30.10.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Осиковица: Махала Дрена
На 30.10.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, П-л VI-61, Кв. 5
На 01.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Осиковска Лакавица: Луковешки дол

Община Самоков

На 30.10.2017 г. /08:00 - 10:00 ч./; на 03.11.2017 г. /15:15 - 16:00 ч./ - Самоков: 65231. 907. 178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Бяла поляна, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231. 916, Искър, Ихтиманско шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, Местност Ридо, Момина сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила планина, Рилски Скиор, РУПИте, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети декември, Търговска, УПИ 65231. 906. 319, УПИ 65231. 911. 36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр. Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис III, Черни връх, Черно море, Шейново, Шипка
На 30.10.2017 г. /08:15 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Бели Искър: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, П-л V, УПИ IV Кв. 20; Мала Църква
На 30.10.2017 г. /08:15 - 16:00 ч.; 08:15 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Курорт Боровец
На 30.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Ружа, Странджа, Тинтява, Христо Максимов, Явор
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Авксенти Велешки, Бачо Киро, България, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Иван Доспевски, Йордан Йовков, Македония, Мальовица, Местност Калковско Манастирче, Местност Мало Равнище, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, РУПИте, Търговска, ул. Здравец, ул. Здравец, Хан Кубрат, Христо Зографски, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Борис III
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Поповяне: ПИ 000368
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков: М-Ст Лавандула, Общ. Самоков; Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, БКТП градина – Ковачевци; Мала Църква: с. Мала Църква, Община Самоков; Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Местност Лавандула, Местност Ренов дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана планина
На 30.10.2017 г. /10:15 - 12:30 ч./ - Самоков: Гюрови градини, Курорт Боровец
На 30.10.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Бор, Бреза, Велико Търново, Генади Шигорин, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Искър, Ихтиманско шосе, Княз Дондуков, Кокиче, Латинка, Леон Крудов, Люляк, Марица, Мечит, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Плана планина, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Ружа, Странджа, Тинтява, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Зографски, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Шипка, Явор
На 30.10.2017 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Самоков: Местност Язовир Искър
На 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Ангел Кънчев, Баба Фота, Белмекен, Булаир, Булаир, България, Връх Вихрен, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Искър, Йордан Йовков, Константин Фотинов, Крали Марко, Македония, Мальовица, Мано Филипов, Местност Калковско Манастирче, Местност Мало Равнище, Местност Ридо, Наум Хаджимладенов, Никола Драмалиев, Оборище, Пашеница, Петър Берон, Петър Попангелов, Подридна, Сини вир, Слави Генев, Софроний Врачански, Търговска, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Чакър войвода, Черно море
На 01.11.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Алино: П-л Іі, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18; Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI. Кв. 5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, с. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 до Крепост Цари Мали град, УПИ І-470, 471 Кв. 38А, Христо Ботев, Юрий Гагарин; Клисура, Общ. Самоков: Извън Регулация; Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, БКТП градина - Ковачевци, Пп II, Кв. 58; Рельово: №000527, Извън регулация, УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5; Ярлово: . УПИ ХII-562, Кв. 55, 002159, Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова гора, М. Грамаге, ПИ 013001 Местност Св. Петка, ПИ №578, Стоп. Двор, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16
На 01.11.2017 г. /08:45 - 16:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ - Белчински Бани: П-л V Кв, 21
На 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Продановци, Общ. Самоков; Рельово: УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5
На 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Йордан Йовков, Мальовица, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Смирненски, Цар Борис III

Община Своге

На 31.10.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Брезе, Общ. Своге: Келемеровци, УПИ І-55, Кв. 9, ХI-59, 60, Кв. 9; Гинци; Добравица; Добърчин; Завидовци; Искрец: I-133, Кв. 21, VIIі-369, Кв. 16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, Кв. Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, Махала Баломир, Махала Божица, Махала Букет, Махала Джагаловци, Махала Джуринци, Махала Дупни камък, Махала Коньовци, Махала Кукла, Махала Кулинци, Махала Севкинци, Махала Тонинци, Махала Ценов мост, Махала Чуй Петел, Меча поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара планина, Тепавицата, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ VIII-581, Кв. 69, Христо Ботев, Църква, Чичер, Чуй петел, Явор, Ясен; Своге: Домишлярете, Махала Брестака, Махала Свиново, Общ. Своге МТП Свиново, Слатина, Слънце
На 31.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Брезе, Общ. Своге; Гинци: Местност Петрохан
На 31.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Бракьовци
На 01.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Бакьово; Батулия: Махала Кукура, Местност Манастиро и градо; Владо Тричков: Махала Клисура, Махала Ромча; Луково: Купeн, Общ. Своге МТП Орничето, Общ. Своге ТП Сърце; Нови Искър: в. з. Кореа, Вз. Радеви круши, Гниляне, Местност Радеви круши, Минзухар, Пл. №165 и 166 в. з. Кореа; Огоя: II-24, 075039, Махала Войкин дол-Реката; Реброво: Батулийска Битка, Васил Левски, Искърско Дефиле, М. Чуклата, Мах. Старо село, Мах. Бивола, Мах. Брестово, Мах. Кори, Мах. Реката, Мах. Слатина, Мах. Старо село, Махала Старо село М. Света Троица, Пейо К. Яворов, Стара планина, Старо село, Търговска, УПИ VII - 345 Кв. 25, УПИ XV 221, Кв 25, Хаджи Димитрър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски; София: 1-ва
На 01.11.2017 г. /09:30 - 15:45 ч./ - Огоя: 075039, Махала Войкин дол-Реката
На 01.11.2017 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Буковец, Общ. Своге; Ябланица, Общ. Своге: Мах. Две Реки, Общ. Своге МТП Тихов дол

Община Сливница

На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Максим Горки, Мир, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 30.10.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Бърдо; Драгоил: Местн. Локва; Калотина: Втора, ГКПП Калотина, Калотина, Първа; Чорул: УПИ-Іх-130, Кв. 18
На 01.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Алдомировци: 21-ва, 36-та, 41-ва, III-288 Кв. 48, IV, 460, Кв. 42, VII-275Кв 50, Алдомировска (Г. Димитров), Детелина (Д. Благоев), Здравец (Бр. Станиславови), Иван Вазов, УПИ XIV-203, УПИ XXVIIі-188, Кв49
На 03.11.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Алдомировци: 27 Ма, Алдомировска (Г. Димитров), Васил Левски, ул. „Люляк“ („Ст. Лазов“).

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !