Вижте къде ще спира токът в Софийска област (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 28 август - 1 септември)

OFFNews Последна промяна на 26 август 2017 в 07:00 1609 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Софийска област, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 28 август - 1 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Софийска област

Община Божурище

На 28.08.2017 г. /11:00-16:00 ч./ - Златуша: №ІІІ А-56 Кв 5, Вилна зона Витошица, УПИ X-59 Кв. 25
На 28.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./ - Хераково: V-130086, М. Савина водиеница 75, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон
На 28.08.2017 г. /12:00-16:15 ч./ - Хераково: Хераково ханче
На 29.08.2017 г. /11:00-16:00 ч./ - Храбърско: I-075017 Кв. 54, УПИ 3-076020 Кв. 57, УПИ I-076022, Кв. 57, УПИ III-1981, УПИ-V-18, Кв. 3
На 01.09.2017 г. /09:00-16:15 ч./ - Храбърско

Община Ботевград

На 29.08.2017 г. /09:30-10:00 ч.; 14:00-14:15 ч./ - Ботевград: 003036, 05815. 13. 34, АМ Хемус Кв. Зелин, в. з. Чеканица, в. з. Зелин, в. з. Зелин, ул. 4-та1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния път, Зелин-тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица
На 01.09.2017 г. /09:00-09:30 ч.; 13:00-13:15 ч./ - Ботевград: АМ Хемус
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /08:00-16:15 ч./ - Ботевград: Зелинград, Преслав, Хан Аспарух
На 29.08.2017 г. /09:30-14:00 ч./ - Ботевград: Курорт Зелин, Стубеля
За периоада 28.08.-01.09.2017 г. /08:15-16:30 ч./ - Ботевград: Саранск, ТП
На 01.09.2017 г. /09:00-09:30 ч.; 13:00-13:15 ч./ - Етрополе: Георги Антонов
На 01.09.2017 г. /08:45-09:15 ч.; 12:00-12:15 ч./ - Правец: IV, Кв. 9, IV-6393, Васил Левски, Генерал Гурко, Градешница, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, езерото, езерото УПИ ІІ Кв. 117, Епископ Генадий, Кв. 9, УПИ VIII, Кв. езерото, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, С О. Т. 211-О. Т. 202, №1, Север, Трети март, УПИ 225 Кв. 110
На 01.09.2017 г. /09:00-09:30 ч.; 13:00-13:15 ч./ - Правец: IV, Кв. 9, VI, Кв. 2, VI-179, Кв. 104, VII, Кв. 2, От 514-От. 424, Бор, Борова гора, бърдо, В. Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Владин Рът, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, езерото, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, Извън регулация, До Гр. Правец, Лесковец, Липа, Маняков камък, Махала Живковска, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Махала Скърнава, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност Топилата, Местност Христовото, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Серпухов, Стара планина, Стара река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв. 57, УПИ ХI-Кв. 2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен
На 01.09.2017 г. /08:45-12:00 ч./ - Правец: Трети март
На 28.08.2017 г. /09:45-12:15 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-13:00 ч./ - Правец
На 01.09.2017 г. /09:00-09:30 ч.; 13:00-13:15 ч./ - Разлив: 13022 Махала Щапалска, №061016 М. Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански двор, Махала Чорбанско, Фелиов Рът
На 01.09.2017 г. /09:00-09:30 ч.; 13:00-13:15 ч./ - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Вардар, Васил Левски, Вилна зона, Д-р Димитър Василев, Зелин, Местност Пейовица, Никола Иванов (Н. Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Борис, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Черниш, Шипка

Община Годеч

На 31.08.2017 г. /13:00-15:00 ч./ - Туден: Кв. Мрамор, Мрамор Кв. 22 УПИ XVI- 150

Община Горна Малина

На 28.08.2017 г. /13:30-15:30 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина: Тридесет и Осем, УПИ III-393, Кв. 50, УПИ XIX-159, Кв. 13, Четвърта
На 29.08.2017 г. /14:00-15:15 ч./ - Долна Малина: УПИ ХіV-278 Кв. 24
На 28.08.2017 г. /09:30-12:30 ч./ - Осоица: III-271 Кв. 37, XXV-256, П-Л III-276, Кв. 37, УПИ XI-317, Кв. 39, УПИ ХІІІ-373, Кв. 34

Община Драгоман

На 31.08.2017 г. /13:00-16:15 ч./ - Драгоман: М. Окол УПИ І-21, 22, 23 Кв. 1

Община Елин Пелин

На 30.08.2017 г. /13:00-14:00 ч./ - Габра: Ален мак, Бисер, Бор, Васил Левски, Детелина, Здравец, Иглика, Крум Г. Стойнов, Миньор, Михалкова чешма, Момина Сълза, Нарцис, Незабравка, Панайот Волов, Соленика, Средна гора, ул. Средна гора №3, УПИ VIІ-221, Кв. 12, Христо Ботев, Христо Проданов, Шипка
На 30.08.2017 г. /14:30-15:30 ч./ - Габра: Божур, Бор, Васил Левски, Върбата, Еверест, Изгрев, Йордан П. Кусаров, Лилия, Любен Каравелов, Люляк, Минчо Н. Кунев, Миньор, Михалкова чешма, Незабравка, Панайот Волов, Раковска, реката, Синчец, Соленика, Теменуга, Христо Ботев, Ясна поляна
На 29.08.2017 г. /13:45-14:15 ч.; 14:15-14:45 ч.; 14:45-15:15 ч./ - Григорево: 017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ ІV-102 Кв. 11, УПИ VIІІ-25, Кв. 3, УПИ XI-319, Кв. 32, УПИ XV-128, Кв. 15, УПИ ХI-264 Кв. 18, УПИ Хіх-262, Кв. 18, Черковна; Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска, Липа, Топола; Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 08832, Акация, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Върбето, Гео Милев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иглика, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лесновска, М. Шеовица ПИ -031155, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Росица, София, Средец, Средна гора, Страцин, Тодор Каблешков, Топола, Уо Кв. Върбето, УПИ 1-За Ожс, Кв. 71, УПИ ХV -182 Кв. 65, Чавдар войвода, Шейново, Шиовица, Янтра; Столник
На 29.08.2017 г. /14:00-14:30 ч.; 14:30-15:45 ч.; 15:45-16:15 ч./ - Петърч: Кап. Петко войвода, Първи май
На 29.08.2017 г. /14:00-14:30 ч.; 15:45-16:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: II Кв. 143, XI-1764, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Новоселци, Плиска, София, УПИ I-15005, Кв. 164Д
На 29.08.2017 г. /14:30-15:45 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: XI-1764
На 29.08.2017 г. /10:01-11:15 ч./ - Караполци: V-39, Кв. 3, XI, Кв. 12, XVII-11, УПИ XI-6 Кв. 1
На 30.08.2017 г. /10:00-11:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Ангел Кънчев, Витоша, Георги С. Раковски, Здравец, Новоселци, Петко Р. Славейков, Сан Стефано, Средец, УПИ I, Кв. 108, Христо Ботев, Черноризец Храбър
На 30.08.2017 г. /10:00-11:15 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Топола
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /09:00-16:15 ч./ - Лесново: Двадесета, Петдесет и Втора, Четвърта, Четиридесет и Четвърта
Лесново: Четиридесет и Девета
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /09:00-15:15 ч./ - Петково, Общ. Елин Пелин: с. Петково ТП Входа на Ткзс, с. Петково ул. Кирил и Методий, УПИ II-127, Кв. 38, УПИ ІV-232, Кв 36
Равно поле: Верила
На 28.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Лесново: Петнадесета, ХХ-424 Кв 55
На 29.08.2017 г. /14:00-14:30 ч.; 15:45-16:15 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: 333016 - Извън Границите на Населеното Място, V-1, 59 ПСД, VIII Кв. 55, VIII Кв. 57, VIІ-42, Кв. 8, XI-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Бенковски, Витоша, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв. 40, 53, 51, 49, Дунав, Елин Пелин, Извора, Искър, Кв. 57 Парцел 5, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Люб. Каравелов, Местност Пазарски път, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Пенчо Р. Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Сердика, ул. Извора №1, УПИ І-Общ Кв. 57, УПИ ІІІ-І, Кв. 58-ПСД, УПИ Хх-365, Кв. 33, УПИ XXIІІ-130 Кв. 12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Чойна
На 29.08.2017 г. /14:30-15:45 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: 333016 - Извън Границите на Населеното Място, VIII Кв. 57, VIІ-42, Кв. 8, XI-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Бенковски, Витоша, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв. 40, 53, 51, 49, Дунав, Елин Пелин, Извора, Искър, Кв. 57 Парцел 5, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Люб. Каравелов, Местност Пазарски път, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Пенчо Р. Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Сердика, ул. Извора №1, УПИ І-Общ Кв. 57, УПИ ІІІ-І, Кв. 58-ПСД, УПИ Хх-365, Кв. 33, УПИ XXIІІ-130 Кв. 12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Чойна
На 29.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: VIІ-42, Кв. 8, Бенковски, Дунав, Извора, Кольо Фичето, Люб. Каравелов, Пенчо Р. Славейков, Райко Даскалов, Самуил, Сердика, ул. Извора №1, УПИ Хх-365, Кв. 33, УПИ XXIІІ-130 Кв. 12
На 30.08.2017 г. /12:00-13:15 ч./ - Нови хан: Александър Стамболийски, Бреза, Геренска, Елин Пелин, Отец Паисий, Пловдивско шосе, Самуил, Съединение, Червен бряг, Юрий Гагарин
На 30.08.2017 г. /10:00-12:00 ч./ - Нови хан: Местност Милковица, Милковица

Община Етрополе

На 28.08.2017 г. /09:15-09:30 ч.; 12:15-12:30 ч./ - Боженица: Махала Ласковци; Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни връх
Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв. 4; Правец: Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Местност Елисов Рът, Север, Средора, Тодор Живков; Правешка Лакавица: 001626, Голямата ливада, Махала Церица; Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци; Средни Рът: Мах. Бечовското, Мах. Голяма Глава, Мах. Дунавското, Мах. Койчовци, Мах. Кондурите, Мах. Куваница, Мах. Мончово Търне, Мах. Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /08:00-16:15 ч./ - с. Лъга
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /08:00-15:15 ч./ - Рибарица, Общ. Етрополе: ХVIII, Кв. 19
На 28.08.2017 г. /08:00-16:15 ч.; 09:15-09:30 ч.; 12:15-12:30 ч./; на 29.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 30.08.2017 г. /08:00-16:15 ч.; 08:45-09:30 ч.; 15:00-15:15 ч./; на 31.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 01.09.2017 г. /08:00-16:15 ч./ - Лъга
На 30.08.2017 г. /08:45-09:30 ч.; 15:00-15:15 ч./ - Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Кладевски дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков дол, Махала Радов дол; Видраре: 157, Кв. 13, сграда Кметство, ІІ Кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, ПИ-083145 М. Мариновото; Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ VIІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи май, Септемврийци, Стара планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин; Етрополе: Равнището; Лопян: 005034, в. з. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра; Малки Искър; Манаселска река: Махала Вила Манаселски мост, Махала Гараж, Махала Долна липа, Махала липа, Махала Печор, Махала Чульовци; Осиковица: Махала 57 Км АМ Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot;, П-Л VI-61, Кв. 5
На 31.08.2017 г. /09:15-10:00 ч.; 14:00-14:15 ч./ - Етрополе: 128, 27-ми ноември, Акация, Вилна зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За ДАП, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Махала Иванчовец, Местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Сто Двадесет и Осми
На 30.08.2017 г. /08:45-15:00 ч./ - Манаселска река: Махала Гола Могила, Махала Драгоица, Махала Череша
На 31.08.2017 г. /09:15-10:00 ч.; 14:00-14:15 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски; Бойковец: Орище, УПИ-І-142; Бойковец: Орище, УПИ-І-142; Етрополе: 128, 27-ми ноември, Акация, Вилна зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За ДАП, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Махала Иванчовец, Местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Сто Двадесет и Осми
На 31.08.2017 г. /09:15-14:00 ч./ - с. Бойковец
На 31.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./ - Етрополе: Батак, Георги Димитров, Кирил и Методи, Марко Марков, Партизански, Руски, Спортист, Христо Ботев, Христо Ясенов, Чертиград; Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков дол, Махала Радов дол

Община Ихтиман

На 02.09.2017 г. /08:00-09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:15-16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Веринско
На 01.09.2017 г. /08:00-08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00-16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 02.09.2017 г. /08:15-09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30-16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горна Василица; Ихтиман: 064007-М. Добрева ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън регулация, Извън регулация/АМ Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра; Мирово, Общ. Ихтиман
На 01.09.2017 г. /08:00-08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00-16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 02.09.2017 г. /08:00-09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:15-09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:15-16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30-16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Живково, Общ. Ихтиман
На 02.09.2017 г. /09:15-15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ихтиман: 064007-М. Добрева ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Дунав, Здравец, Иглика, Извън регулация/АМ Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева ливада, Малина, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 01.09.2017 г. /08:00-16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ихтиман: 064007-М. Добрева ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Дунав, Здравец, Иглика, Извън регулация/АМ Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева ливада, Малина, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 29.08.2017 г. /09:15-10:15 ч.; 14:15-15:15 ч./ - Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх. Генадий Ихтимански, Баба Вида, Васил Левски, Вражебъра, Ген. Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Извън регулация, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методи, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дринов, Местност Чикийца, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Тракия, Траянова Врата, Трети март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Шести септември, Шипка
На 31.08.2017 г. /09:00-15:15 ч./ - Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Димитър Попов, Димитър Ралов, Йордан Цонев, Крали Марко, Местност Чикийца, Отец Паисий, Пейо Яворов, Полковник Борис Дрангов, Шести септември
На 01.09.2017 г. /09:00-15:15 ч./ - Ихтиман: Антим Първи, Арх. Генадий Ихтимански, Васил Левски, Георги Раковски, Ивайло, Кирил и Методи, Околовръстна, Парчевич, Преслав, Свети Климент Охридски, Тракия, Цар Калоян, Цар Самуил, Шипка
На 02.09.2017 г. /08:00-09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:15-16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ихтиман: Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, Извън регулация, Йордан Балчев, Кирил и Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, Пирин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ III-2061, Кв. 145, УПИ IV - 2853, Кв. 191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Черни връх, Шести септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра
На 02.09.2017 г. /09:15-15:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ихтиман: Божур, Иглика, Кокиче, Липа, Люляк, Марица, Мизия, Пирин, Плиска, Рила, Руен, Странджа, Траянова Врата, Черни връх, Явор, Янтра
На 30.08.2017 г. /09:00-15:15 ч./ - Ихтиман: Генерал Гурко, Иван Вазов, Йордан Цонев, Оташлия, Пенчо Славейков, Полковник Борис Дрангов, Свети Софроний Врачански, Цар Освободител, Шести септември
На 29.08.2017 г. /10:15-14:15 ч./ - Ихтиман: Георги Бенковски, Захари Стоянов, Кочиово, Отец Паисий, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино
На 28.08.2017 г. /09:00-15:15 ч./ - Ихтиман: Захари Стоянов, Кочиово, Марин Дринов, Петър Берон, Стефан Стамболов, Стипон, Цар Самуил
На 31.08.2017 г. /08:30-16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ихтиман: Предгарова
На 01.09.2017 г. /08:00-08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00-16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 02.09.2017 г. /08:15-09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15-15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30-16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Стамболово, Общ. Ихтиман

Община Костинброд

На 01.09.2017 г. /13:00-16:00 ч./ - Богьовци: имот 5340057, УПИ II -29, Кв. 9
На 31.08.2017 г. /14:30-16:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв 152, М. Пояке, Местност Пояке, Поляке, с. Градец, УПИ ІІ-323, Кв. 20
На 28.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./; на 29.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./; на 31.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-16:15 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: УПИ VI-225 Кв. 30
На 01.09.2017 г. /09:30-16:15 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: ПИ № 169
На 28.08.2017 г. /11:00-16:00 ч./ - Дръмша: Гаго ПИ 87, 181, М Самовилски връх, П-Л 81. 44, М. Самовилски връх, Местност Самовилски връх, Самовилски връх ПИ 82, 9
На 01.09.2017 г. /09:00-16:15 ч./ - Костинброд: Местност Ленкови Кошари
На 29.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./; на 01.09.2017 г. /10:00-13:00 ч./ - Петърч: Ален мак, Априлско въстание, Бузлуджа, Васил Левски, Витан, Еделвайс, Кап. Петко войвода, Ком, Тантил Стойчев, Христо Ботев, Цветна, Шопска Комуна
На 01.09.2017 г. /09:00-16:15 ч./ - Хераково: ПИ 145016
Община Мирково
На 28.08.2017 г. /09:00-12:15 ч./ - Мирково: 000592 Местност бърдо, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-р Г. М. Димитров, Димитър Томев, Емил Марков, Захари Стоянов, Зора, Извън регулация, Изток, Крайречна, Недельо Кюлафлиев, Опълченска, Орешака, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин кладенец, Ручей, Тодор Йончев

Община Пирдоп

На 31.08.2017 г. /09:00-12:00 ч./ - Пирдоп: Димитър Савов, Доктор Марков, Захари Стоянов, Косица, Невена Генчева, Опълченска, Панагюрско шосе, Петко Рачов Славейков, Св. Св. Кирил и Методий, Спас Соколов, Цар Освободител
На 30.08.2017 г. /09:15-12:00 ч./ - Пирдоп: Княз Александър Батенберг, Панагюрско шосе

Община Правец

На 28.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Габрика, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Димитровци, Махала Репавище, Махала Репавище, Махала Смесите, Махала Смесите
На 29.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 30.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 31.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Репавище, Махала Смесите
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /08:00-16:15 ч./ - Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала липа, Махала Смолевица, Махала Чульовци
На 31.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./ - Равнище: I Кв. 29, УПИ II-196 Кв. 8

Община Самоков

На 31.08.2017 г. /09:30-12:30 ч./ - Алино: П-Л ІІ, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18
На 28.08.2017 г. /08:45-10:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /08:45-10:00 ч.; 15:00-16:00 ч./ - Бели Искър: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, П-Л V, УПИ IV Кв. 20
На 31.08.2017 г. /09:30-12:30 ч./ - Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI. Кв. 5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, с. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 До Крепост Цари Мали град, УПИ І-470, 471 Кв. 38А, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 31.08.2017 г. /09:30-12:30 ч./ - Белчински Бани: П-Л V Кв, 21
На 29.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Говедарци: 15285. 11. 41, Втора, Георги Димитров, Двадесет и Четвърта, Доспей Махала, Искър, Крум Шуманов, Мальовица, Мечит, Октомври, Орловец, Първа, Снежанка, Христо Ботев
На 29.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Доспей: 1-ва, 10-та, 11-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 24-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 3-та, 30-та, 4-та, 5-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Площада
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков
Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Бктп Градина – Ковачевци; Мала Църква: с. Мала Църква, Община Самоков; Самоков: Авксенти Велешки, България, Васил Стоин, Дим. Смрикаров, Захари Хаджигюров, Иван Шишман, Крали Марко, Любен Каравелов, Отец Паисий, Преслав, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, ул. Здравец, ул. Здравец, ул. Софийско шосе 15, УПИ 65231. 911. 36; Самоков: Булаир, Иван Вазов, Искър, Местност Дългата поляна, Местност Мечката, Местност Татарски Брод, Никола Драмалиев, Оборище, Пашеница, Петър Попангелов, Сини Вир, Цар Борис III
На 31.08.2017 г. /09:30-12:30 ч./ - Клисура, Общ. Самоков: Извън регулация
На 31.08.2017 г. /09:30-12:30 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II, Кв. 58
На 28.08.2017 г. /08:45-10:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /08:45-10:00 ч.; 15:00-16:00 ч./ - Мала Църква
На 28.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./; на 31.08.2017 г. /09:00-16:00 ч.; 09:30-12:30 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Поповяне: ПИ 000368
На 31.08.2017 г. /09:30-12:30 ч./ - Рельово: №000527, Извън регулация, УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5
На 28.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Самоков: Гюрови градини
На 28.08.2017 г. /08:45-10:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /08:45-10:00 ч.; 15:00-16:00 ч./ - Самоков: Курорт Боровец
На 31.08.2017 г. /09:30-12:30 ч./ - Ярлово: . УПИ ХІІ-562, Кв. 55, 002159, Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова гора, М. Грамаге, ПИ 013001 Местност Св. Петка, ПИ №578, Стоп. двор, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16

Община Своге

На 28.08.2017 г. /08:30-08:45 ч.; 16:00-16:15 ч./; на 29.08.2017 г. /08:30-08:45 ч.; 16:00-16:15 ч./ - Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница
Лакатник, Общ. Своге: УПИ V-68, Кв. 19
На 30.08.2017 г. /08:30-09:00 ч.; 15:45-16:15 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково; Губислав; Дружево; Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски дол, Кокиче, Кръстат камък, Куленица, Мах. Радеж ТП Равна нива, Махала Държанчова нива, Пробойница, Първи май, Роза, Стара планина; Левище; Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Ком, Мах. Кат, Мах. Мъжев дел, Мах. Ръжища, Мах. Свражен, Мъжев дел, Ропотамо, Стара планина, УПИ-XV-46; Оплетня: Парцел V-94, Кв. 3; София: Костенски Водопад/Васил Дим
На 30.08.2017 г. /09:00-15:45 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Иван Вазов
На 28.08.2017 г. /08:45-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /08:45-16:00 ч./ - Лакатник, Общ. Своге

Община Сливница

На 28.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /08:15-16:30 ч./; на 30.08.2017 г. /08:15-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:15-16:30 ч./; на 01.09.2017 г. /08:15-16:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов, Иван Вазов, Максим Горки, Паисий Хилендарски
На 29.08.2017 г. /09:45-10:15 ч.; 09:45-13:30 ч./ - Алдомировци: 27 Ма, Алдомировска (Г. Димитров), Васил Левски, Люляк (Ст. Лазов)
На 29.08.2017 г. /09:45-10:15 ч./ - Храбърско: Махала Черен Пешо; Сливница, Общ. Сливница: VII-180, Кв. 140, Безименна, Бъдеще, Войнишка махала, Кореняк, Лозан Арсов, Победа, Работник
На 29.08.2017 г. /09:45-13:30 ч./ - Храбърско: Махала Черен Пешо, Махала Черен Пешо; Сливница, Общ. Сливница: VII-180, Кв. 140, VII-180, Кв. 140, Безименна, Безименна, Бъдеще, Бъдеще, Войнишка махала, Войнишка махала, Кореняк, Кореняк, Лозан Арсов, Лозан Арсов, Победа, Победа, Работник, Работник
На 30.08.2017 г. /08:00-16:30 ч.; 08:00-09:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:00-09:30 ч.; 15:00-16:30 ч./ - Алдомировци: 242068, М. Слатина, 32-ра, 348, Кв. 62, 46-та, Алдомировска (Г. Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), Мах. Слатина, Мах. Шишкова; Братушково: V-263, VII-299 Кв. 19, УПИ XVI-300; Гълъбовци: 1 Ва, 10 Та, 17 Та, 20-та, 3 Та, 500179, 7 Ма, 8 Ма, XI-1. 3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, УПИ XIV-531 Кв. 26; Радуловци: Мах. Рейна река, ХІІІ-47, Кв. 19
На 30.08.2017 г. /08:00-09:30 ч.; 08:00-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:00-09:30 ч.; 15:00-16:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница
На 30.08.2017 г. /08:00-09:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:00-16:30 ч.; 08:00-09:30 ч.; 15:00-16:30 ч./ - Гургулят: XVI-17 Кв. 9
На 31.08.2017 г. /08:00-16:30 ч./ - Братушково
На 30.08.2017 г. /08:00-16:30 ч./ - Гургулят: XVI-17 Кв. 9, XVI-17 Кв. 9
На 30.08.2017 г. /08:00-09:30 ч.; 08:00-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:00-09:30 ч.; 08:00-16:30 ч.; 15:00-16:30 ч./ - Ракита, Общ. Сливница.