Вижте къде ще спира токът в София (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 14-18 август)

OFFNews Последна промяна на 12 август 2017 в 06:30 2788 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област София-град, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 14 - 18 август 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

София - град

Община ВИТОША  

На 15.08.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: ул. „Костенски водопад“/“Васил Димитров“
На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./, на 16.08.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Владая: 1736, К. Л. В-8-7-А, 22-ра, 27-ма, II-3477, Кв. 916, Академик Петко Стайнов, Алеко Константинов/К. Димитр, Алеко Константинов/Офелиите, Амбарица, Асанова чешма, Асанова чешма, Балабановец, Бели брег, Бистър поток, Блокови Жилища Гарата, Боев рид, Бор, Борика, Боровинка, Брезова гора, Буков дол, Букова гора, Бургийска скала, Виров дол, Витошки гранит, Владая, Войнишко въстание, Войнишко въстание, Върбите, Горелица, Дупките, Еделвайс, Ела, Елен, Елешница, ЖП Гара Владая, Жълта вода, Здравец, Ивето, К. Димитров, Кайлъка, Калдъръмче, Калиница, Катеричка, Китен, Лесковец, Любомир Миланов, М. Владая Кв. 75, Майско Утро, Малка поляна, Маргаритка, Марин чукар, Местност Герена, Местност кладенеца, Местност Св. Петка, Момина сълза, Морените, Ново село, Орница, Пернишко шосе, Пернишко шосе, ПИ 1111394, 1797, 1743, ПИ 1741, К. Л. №В-8-7-А, Пирин/Дупките/, Плиска, Подкраище, Полски синчец, Превалски езера, Приплат, Пролет, Проф. Ив. Шишманов/Баба Лина/, Равнище, Реката, Рудище, Самоковище, Сианит, Слънчев залез, Спортист, Сребрист Бор, Страната, Суха Лешница, Сърна, Тополите, УПИ II-104 Кв. 33, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-ст Приплат, УПИ XXV-26, Кв. 3, УПИ Іі-1992 Кв. 1А, Хеброс, Чаладинка, Червена трева, Чехълче, Шаварница, Шипето, Юрушки мостове, Язбине, Язбино, Янкино усое

На 18.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Владая: Витошки гранит, Лесковец, Марин чукар, Момина сълза, Реката, Юрушки Мостове, Янкино усое

На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./, на 16.08.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Мърчаево: 10-та, 11-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 7-ма, Бистра река, Бурновска, Втора, Дъбето, Зюмбюл, Кало, Касиопея, Касис, М. Бурновска, М. Казашка, М. Толумска, М. Шумето, ПИ 49597, 1718, 39, Маниш, Печище, Приморско, Сините Вълни, Трендифил, Усойка, Цар Симеон I/Кост. Темелков/, Церова поляна, Черешова градина, Черните Скали, Шипето

На 14.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: 1-ва, 10-та /Кв. Симеоново/, 11-та /Кв. Симеоново/, 13-та /Кв. Симеоново/, 14-та /Кв. Симеоново/, 15-та /Кв. Симеоново/, 16-та /Кв. Симеоново/, 17-та /Кв. Симеоново/, 20-та /Кв. Симеоново/, 21-ва /Кв. Симеоново/, 22/Кв. Симеоново/, 6-та /Кв. Симеоново/, 7-ма /Кв. Симеоново/, 9-та /Кв. Симеоново/, в. з. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Дядо Йоцо, Жасмин, Златен Век, Никола Пиколо, Нова Земя, Симеоново, Симеоновска, Симеоновско шосе/Вол. шосе/

На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./, на 16.08.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, 535/72011, Кл. В-5-7-Б, 684-та/Витоша/, 689-та/Витоша/, 695-та/Витоша/, 740-та/Овча купел/, 741-ва/Овча купел/, 742-ра/Овча купел/, 742-ра/Овча купел/, 744-та/Горна баня/, V-411, Кв. 51, Белите борве, Буен поток, в. з. Владая, в. з. Горна баня, УПИ І-707, Кв. 3, в. з. Люлин, в. з. Горна баня, в. з. Люлин УПИ II-253, Кв. 1, в. з. Люлин УПИ Іі-5, Кв. 16А, Велик Завет, в. з. Горна баня, Войнишка Песен, Войнишко въстание, Войнишко въстание, Горна баня, Горна баня, Дъга, Ехо, Здравец, Каменист път, Каменица, Кристал, Лазар Михайлов/Хр. Манов/, Лазурно Утро, Лебед/Кв. Горна баня/, Люлинско Поточе, Люлинско Поточе, М. Мала Кория, М. Мала Кория ул. 684, Маджарица, Маджарица, Мала кория, Маркова баня, Местн. Мала Кория, Местност Бонсови Поляни, Местност Черния кос, Мечово усое, Мечта, Нестинарка, Овча купел, Офелиите /Владая/, Патриот, Пладнище/Рилски Партизани/, Планина Витоша, Поглед, Пъстроцветна, Равнище/Кънчо Стоилов/, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св. Крал/Кирковска Трибуна/, УПИ Vіі-404, Кв. 2, УПИ ХV-399 Кв. 3 М. Мала Кория, УПИ-V-1162, Кв. 62, Цар Борис III/Девети септ., Цар Борис III/Девети септ., Чардаклия

На 14.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: 403/Драгалевци/, 420-та/Триадица/, 421-ва/Триадица/, 505/Драгалевци/, 506/Драгалевци/, 507-ма/в. з. Симеоново-Драгаревци/, 508/Драгалевци/, 509-та /в. з. Симеоново - Драгалевци/, 510-та /в. з. Симеоново - Драгалевци/, Акад. Стоян Аргиров/502/, в. з. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Захари Зограф, Могилата, Монах Спиридон/501/ /в. з. Симеоново-Драгалевци/, Павел Дованлийски, Пирински Еделвайс/Драгалевци/, Преспанските Камбани/505/в. з. Симеоново-Драгалевци/, Проф. Йордан Иванов/508//в. з. Симеоново-Драгалевци/, Сава Доброплодни/421/ /в. з. Симеоново-Драгалевци/, Симеоново, Христо Бръзицов/506//в. з. Симеоново-Драгалевци/, Цани Гинчев/420/ /в. з. Симеоново-Драгалевци/

За периода 14-18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 406-та, Ваклинец, Вера Недкова, Герена/Драгалевци/, Горски синчец, Захари Зограф, Калето, Панайот Пипков, Св. Наум /Драгалевци, Св. Наум/Трайчо Костов/, ул. Крушова градина

На 17.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 721-ва/Витоша/, 722-ра/Витоша/, 777-ма, Бяло поле, Поибрене, Цар Борис III/Девети септ., Църквище

На 14.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Александър Костов, Ангел Букурещлиев, Ген. Ковачев, Драгалевци, Елена Снежина, Козяк/Александър Костов/, Крайречна, Маестро Георги Атанасов 2А, 8, Пирин, Цар Иван Александър, Ябълкова градина

На 16.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Беловодски път, Българска легия, Бяла чешма, Синята Скала, Стар Беловодски път, Сълзица

На 16.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Каменица, Местност Черния кос, Планина Витоша, Цар Борис III/Девети септ.

На 14.08.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./, на 15.08.2017 г. /10:00 - 16:30 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Каменица, Планина Витоша

На 15.08.2017 г. /10:15 - 16:30 ч./ - София: Местност Черния кос, Цар Борис III/Девети септ.

На 16.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Местн. Офелиите, Парк Витоша

На 15.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Пирин

На 14.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Росен

На 15.08.2017 г. /00:00 - 15:30 ч./ - София: Тодор Каблешков

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 15.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: Брегалница, Осогово/Пело Пеловски/, Св. Св. Кирил и Методий, Сливница, ул. Брегалница и ул. Цар Симеон

На 15.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Опълченска, Средна гора, Цар Симеон

Община ИЗГРЕВ  

На 18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Антон П. Чехов, Антон П. Чехов, Майор Юрий Гагарин, Райко Алексиев, Самоков 8

На 17.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Антон П. Чехов, Антон П. Чехов, Майор Юрий Гагарин, Райко Алексиев, Самоков

На 16.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Антон П. Чехов, Гагарин, Райко Алексиев, Сакоков 8, Чехов

На 16.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Майор Юрий Гагарин, Цариградско шосе

На 16.08.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - София: ул. Лъчезар Станчев

Община ИЛИНДЕН  

На 17.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Захарна фабрика

На 16.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Сава Михайлов, Света Троица/Вълчо Иванов/, Сливница

На 16.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/, Цар Симеон

Община ИСКЪР  

На 15.08.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Кривина, Общ. Столична: XVIII-98, Божур/Атанас Варадинов/, Демокрация/П. Йосифов/, зад село/24-та/, Йосиф Обербауер, Лазар Пешев/11/, Латинка/Никола Митев/, Местн. Лъката, Равнополски път/Симеон Нико, Рибарника/Симеон Малинов/, Станцията, Старата река/Методи Филипов, Странджа/Спас Орехарски/, ул. Демокрация ПИ 475 Кв. 48

На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Кривина, Общ. Столична: Балабана/Серафим Стойков/, Стопански двор

На 14.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Дружба 1, Дружба 1, Дружба 1, Дружба 1, Дружба 1, Дружба 1

На 17.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Дружба 1, Дружба 1, Дружба 1, Дружба 1, Дружба1

На 15.08.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ - София: Латинка

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 15.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Алеко Туранджа/Ком. Манифест, Вардар, Красна поляна I Част, Разсадника

На 16.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Александър Стамболийски, Вардар, Разсадник Коньовица, Разсадника, Хъшове

На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло, Красна поляна I Част, Суходолска

На 16.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: Илинден, Найчо Цанов, Света Троица/Вълчо Иванов/

На 15.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: Разсадник Коньовица, Разсадника, Хъшове

Община КРАСНО СЕЛО  

На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад. Иван Евстатиев Гешов

На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Бул. ” Цар Борис III 124

На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Метличина поляна/Васил Ленк

На 16.08.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ - София: Славия, Славия/Девети септември/

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 15.08.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./, на 17.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Горни Богров: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Ботунски път, Васил Левски, Здравец, Кирил и Методий, Кладенците, Люлин/Лиляна Димитрова/, М. Шабаница, М. Шабаница, ПИ 16448. 7721. 566, Местн. Б. Убрещ, Местн. Воденицата, Местн. Долна махала, Местн. Кръста, Морава/Георги Димитров/, Мургаш, Мусала/Васил Коларов/, Незабравка, Никола Вапцаров, Обреща, Поп Груйо, Рендова/Толбухин/, Рибарица, Стара планина/Ганчо Шопа/, Стефан Караджа, Стубела/Ленин/, Трайчо Костов, Трети март/9 Септември/, ул. В. Левски/Ал. Стамболийски, УПИ III-Кв. 29 М. Горни Богров, Хан Богров, Хемус, Христо Ботев, Чавдар, Черковна/Мироско Райчев/, Шабаница, Шипка
Долни Богров: 1, 1-ва, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 7, 8, 9, ІХ-356 Кв. 18, Стопански двор Чочая, УПИ IV-376 Кв. 28, УПИ ІХ, Кв. 24
София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Ботевградско шосе/Мизия/, Долна махала, Долни Богров, Долни Богров, М. Герено, Кремиковци, Незабравка, Чавдар, Чепинско шосе

На 14.08.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, Ботунец 1, Враждебна, Кокиче /Челопечене/, Кремиковско шосе, Кремиковци, Отец Паисий, Сеславци, Челопечене, Челопеченско шосе, Челопешко шосе, Чепинско шосе

На 14.08.2017 г. /11:30 - 12:30 ч./ - София: Ботевградско шосе/Мизия/

На 18.08.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София

На 14.08.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Челопечене: Извън регулацията

На 15.08.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./, на 17.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Яна: Безименна

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 14.08.2017 г. /08:30 - 12:00 ч./ - София: ул. Екатерина Ненчева

На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Беломорски Проход, Лозенец, Люботрън, Черни връх

На 17.08.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - София: Орел, Христо Смирненски, Черни връх

На 16.08.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - София: Христо Смирненски

На 18.08.2017 г. /13:30 - 15:30 ч./ - София: Цветна градина

Община ЛЮЛИН  

На 16.08.2017 г. /09:30 - 12:15 ч./ - София: Захари Стоянов, Люлин, Люлин 3

Община МЛАДОСТ  

На 14.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч.; 08:00 - 16:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 3

На 17.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 3, Младост 3

На 18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Цариградско шосе/Тракия/

Община НОВИ ИСКЪР  

На 15.08.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./ - София: 1-ва

Община ОБОРИЩЕ  

На 16.08.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: Алеко Константинов, Мадрид

На 16.08.2017 г. /09:30 - 13:15 ч./ - София: Бяло море, Дондуков Корсаков Княз, Княз Александър Дондуков

На 16.08.2017 г. /11:30 - 16:15 ч./ - София: Георги Бенковски, Дондуков Корсаков Княз, Княз Александър Дондуков

На 17.08.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: Оборище, Черковна/Паун Грозданов/

На 15.08.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: Сан Стефано, Шипка

На 14.08.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: Янко Сакъзов

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 17.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - София: 094015, 1-ва, 646-та/Овча купел/, 647-ма/560/Овча купел/, 68134. 111. 357, 740-та/Овча купел/, 747-ма/Овча купел/, 749-та/Овча купел/, 752-ра/Овча купел/, 753-та, 753-та/Овча купел/, 754-та/Овча купел/, 755-та/Овча купел/, VIII-9969, Акад. Иван Буреш, Барите, В. З Овча купел УПИ І-449 Кв. 94Б, в. з. Смърдана, Венец, Вечерница, Горна баня, Горна баня, УПИхІІІ-432 Кв. 64А, Диамант/Горна баня/, Димитър Шишманов/446-та/, Дон, Дъб, Еделвайс/Общ. Овча купел/, Жоте Илков, Златна есен, Каменица, Кирил Христов, Лазур/Горна баня/, Лозище, Люлинска Котловина, М. в. з. Горна баня, Местност Горен Смърдан, Местност Манилов дол, Местност Суходол, Невен/Горна баня/, Обзор, Овча купел, Околовръстен път, Орех, Павел Младенов, Перла, ПИ 251, К. Л. 420, М. Киселица, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райко Даскалов, Рид, Ридо, Рила/Вас. Главинов/, Роза, Смърдан, Софийска Панорама, София, Горна баня, УПИхІІІ-57, Кв. 28, Справедливост/Червени Ескад, Стоичко Станиславов, Суходолска, Траян Танев, Трети март, УПИ IX - 101, Кв 94 Р-Н Овча купел, УПИ IX-514 Кв. 21, УПИ VIII-1187, Кв. 44А, УПИ Xl-989. Кв. 55, УПИ XlV-689, УПИ XXIII-9970, Кв. 59, УПИ ХII-358 Кв. 64А Кв. Горна баня, УПИ ХхVіі-3, Кв. 93, М. Горна баня, УПИ Ххх-1146, 1147, Кв. 55, УПИ-I-1387, Кв. 71А, Фортов път

На 17.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Дъб, Жоте Илков, Златна есен, Павел Младенов, Перла, Справедливост/Червени ескад, Стоичко Станиславов, Траян Танев, УПИ IX-514 Кв. 21

Община ПАНЧАРЕВО  

На 17.08.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: Вилна зона Пасарелско езеро

На 16.08.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Кокаляне: Бор, Буката, Валозите, Васил Левски/Лиляна Димитро, Вилна зона Бялв кладенец, Ген. Кирил Ботев/Александър, Грамада, Димитър Благоев, Държов дол, Ела, Искър, Липова падина, Лъката, Петров кладенец, Самоковско шосе, Симеон Халачев/Плажа/, Теменуга, Тополите, Цар Иван Асен II/Петър Янев, Явор

На 17.08.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Кокаляне: Явор

На 14.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Панчарево: в. з. Косанин дол, Вилна зона Градище, Деница/в. з. Градище/, Зорница/в. з. Градище/, Младежка/в. з. Градище/, Ружа/в. з. Градище/, Сълзица/в. з. Градище/, Тинтява/в. з. Градище/, Явор/6-та/

На 16.08.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - София: Самоковско шосе

Община ПОДУЯНЕ  

На 16.08.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: 1-ва, Автогара Подуяне, Ботевградско шосе/Мизия/, Владимир Вазов, Йоаким Груев, Подуенска, Русалски лък, Сухата река, Тодорини кукли

На 16.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дончо Ватах/Салчо Василев/, Клисура, Макгахан, Момина клисура, Уошбърн, Хаджи Димитър

Община СЕРДИКА  

На 17.08.2017 г. /11:15 - 16:15 ч./ - София: Братя Миладинови, Княз Борис I, Струга, Христо Ботев

На 17.08.2017 г. /09:30 - 13:15 ч./ - София: Будапеща, Волгоград, Константин Стоилов, Лъвов мост, Панагюрище, Сливница, Тимок/Васка Ненчева/

Община СЛАТИНА  

На 17.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: 503-та/Слатина/, 511-та/Слатина/, 512-та/Слатина/, 513-та/Слатина/, 514-та/Слатина/, 525-та/Слатина/, VI-1145. 1005, Кв. 2А, М. Биримирци, Владимир Минков-Лотков

На 14.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./, на 15.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./, на 16.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./, на 17.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: 506-та/Слатина/, 526-та/Слатина/, 527-ма/Слатина/, 528-ма/Слатина/, Мими Балканска/Ив. Нед. -Шабл, Поп Грую, Саранци, Стоян Попов, Страцин

Община СРЕДЕЦ  

На 15.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Витоша, Евлоги и Христо Георгиеви, Неофит Рилски, Петко Р. Славейков, Петър Парчевич, Райко Даскалов, Раковска, Рачо Димчев, Уйлям Гладстон/Вл. Поптомов/, Хан Крум, Хан Крум

На 14.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Витоша, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Петко Р. Славейков, Петър Парчевич, Райко Даскалов, Раковски, Рачо Димчев, Струмица, Уйлям Гладстон/Вл. Поптомов/, Хан Крум, Хан Крум

На 15.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ - София: Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Петко Р. Славейков, Стефан Караджа

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 17.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: 8-ми декември, Климент Охридски, Студентски град

На 16.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Дървеница, Студентски град

На 15.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Климент Охридски, Студентски град

Община ТРИАДИЦА  

На 18.08.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: бул. „България“.

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !