Вижте къде ще спира токът в Плевен (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 28 август - 1 септември)

OFFNews Последна промяна на 26 август 2017 в 09:00 1441 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Плевен, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 28 август - 1 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Плевенска област

Община Белене

На 29.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./ - Белене: ул. „Малчика“
На 01.09.2017 г. /08:45-09:00 ч.; 09:00-15:45 ч.; 15:45-16:00 ч./ - Божурлук: Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна гора, Тунджа, Хвойна, Черни връх, Шипка
На 01.09.2017 г. /08:45-09:00 ч.; 15:45-16:00 ч./ - Петокладенци: 189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра
На 01.09.2017 г. /08:45-09:00 ч.; 15:45-16:00 ч./ - Стежерово: Аксаков, Ал. Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл. Заимов, Вл. Тричков, Г. Бенковски, Г. Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д. Бендерски, Д. Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив. Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л. Каравелов, Л. Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански
На 01.09.2017 г. /08:45-09:00 ч.; 15:45-16:00 ч./ - Татари: 177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр. Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка

Община Долна Митрополия

На 30.08.2017 г. /09:15-09:30 ч.; 09:30-14:15 ч.; 14:00-14:15 ч./ - Божурица: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Беласица, Божур, Бузлуджа, В Левски, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, К и Методий, Ком, Мургаш, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Надежда, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Павловец, Пролет, Равнище, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна гора, Ст Караджа, Стара планина, Странджа, Христо Ботев, Шар планина, Шипка, Ю. А. Гагарин
На 01.09.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Брегаре: Александър Стамболийски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Коста Златарев, П. Волов, Христо Ботев
На 31.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Брегаре: Васил Левски, Димитър Благоев, Искър, Любен Каравелов, П. Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 29.08.2017 г. /10:30-12:15 ч./ - Крушовене: 10-ти конгрес, 9-ти септември, Асен Халачев, Васил Топалски, Георги Димитров, Елин Пелин, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лиляна Димитрова, Люлин, Неофит Рилски, Панайот Волов, Христо Михайлов
На 29.08.2017 г. /10:30-12:15 ч./ - Славовица, Общ. Долна Митрополия
На 28.08.2017 г. /08:30-16:30 ч./; на 29.08.2017 г. /08:30-16:30 ч./; на 30.08.2017 г. /08:30-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:30-16:30 ч./; на 01.09.2017 г. /08:30-16:30 ч./; на 02.09.2017 г. /08:30-16:30 ч./ - Ставерци: Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Елин Пелин, Климент Охридски, Н. Й. Вапцаров, Преслав, Средна гора, Стефан Караджа, Цветан Гевезовски, Чиган

Община Долни Дъбник

За периода 28.08.-01.09.2017 г. /08:00-16:30 ч./ - Садовец: Ангел Кънчев, Арда, Бор, Карпати, Кремениш, Леска, Пирин, Роза, Стефан Караджа, Стоян Заимов

Община Искър

На 28.08.2017 г. /08:30-16:30 ч./; на 29.08.2017 г. /08:30-16:30 ч./; на 30.08.2017 г. /08:30-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:30-16:30 ч./; на 01.09.2017 г. /08:30-16:30 ч./ - Искър, Общ. Искър: Бенковски, Бр Миладинови, Велко Кръстев, Вит, Георги Димитров, Ернст Телман, Иван Ведер, Кънчо Илиев, Любен Каравелов, Мургаш, Петрохан, Плевен, Родопи, Септември, Страцин, Христо Кърпачев, Чавдарци

Община Кнежа

На 29.08.2017 г. /09:00-12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кнежа: Кирил и Методий

Община Левски

На 01.09.2017 г. /08:45-12:15 ч./ - Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 31.08.2017 г. /12:30-16:15 ч./ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Индустриална
На 30.08.2017 г. /12:15-12:30 ч.; 12:30-15:30 ч.; 15:30-16:00 ч./ - Левски, Общ. Левски: Антон Страшимиров, Васил Априлов, Васил Друмев, Димчо Дебелянов, Йордан Йовков, Княз Александър Батенберг, Пролет, Райна Княгиня, Христо Ботев, Шипка

Община Плевен

На 28.08.2017 г. /08:45-09:15 ч.; 15:30-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /08:45-09:15 ч.; 15:30-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /08:45-09:15 ч.; 15:30-16:00 ч./ - Бохот: 1-ви май, 192008 Над село, IV-860, Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Вит, Г. С. Раковски, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Дунав, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Местност Над село, Местност Стадиона, Мусала, Никола Петков, Осъм, Паисий, Петко Д. Петков, Пирин, Пирогов, Радецки, Рила, Средна гора, Стамболийски, Стара планина, Стефан Караджа, Стопански двор, Странджа, Струма, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин
На 28.08.2017 г. /08:45-16:00 ч.; 08:45-09:15 ч.; 15:30-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /08:45-16:00 ч.; 08:45-09:15 ч.; 15:30-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /08:45-16:00 ч.; 08:45-09:15 ч.; 15:30-16:00 ч./ - Брестовец: УПИ-III-171
На 30.08.2017 г. /08:00-09:00 ч.; 12:00-13:00 ч./ - Буковлък
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев
На 31.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Ласкар: Алеко Константинов, Кратово, Стоян Едрев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка
На 01.09.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Ласкар: Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Н. Й. Вапцаров, Под село, Рила, Стоп двор, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 29.08.2017 г. /08:00-10:00 ч./ - Плевен: Брацигово, Велико Търново, Огоста, Русе/Д-р Бешев/
На 30.08.2017 г. /08:00-09:00 ч.; 12:00-13:00 ч./ - Плевен: България, Българска Авиациа /Индустр., Индустриална зона, Местн. Акчара, Местн. Западна Идустриална зона, Местност Русково Бърдо
На 28.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Плевен: Възраждане, Сан Стефано
На 28.08.2017 г. /10:30-11:30 ч./ - Плевен: Д-р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Захари Стоянов, Кокиче, Котел, Кръстец, Лайка, Орлица, Петър Берон, Ст. Стамболов/Черв. Звез/, Стефан Стамболов, Сторгозия
На 28.08.2017 г. /08:45-09:15 ч.; 08:45-16:00 ч.; 15:30-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /08:45-09:15 ч.; 08:45-16:00 ч.; 15:30-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /08:45-09:15 ч.; 08:45-16:00 ч.; 15:30-16:00 ч./ - Радишево
Тученица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген. Вл. Заимов, Генерал Гурко, Генерал Колев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Кайлъка, Любен Вешков, Местност Пасището, Пирин, Радецки, Рила, Среброструй, Стара планина, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин

Община Червен бряг

На 28.08.2017 г. /09:15-16:00 ч./ - Девенци: 000246, 1-ви май, Ал Стамболийски, Байкал, Бенковски, Бузлуджа, В Левски, Васил Петлешков, Волга, Г Димитров, Ген Скобелев, Д Благоев, Д Дебелянов, Девети май, Добруджа, Драва, Дунав, Крайна-2, Л Бенов, Л Каравелов, М Дринов, Мато Стефанов, Местност Велчов Геран, Мур, Ниш, П Яворов, Пирот, С Киров, Сливница, Ст Караджа, Тодор Каблешков, Украйна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски; Чомаковци: Отвъде
На 30.08.2017 г. /09:45-16:00 ч./ - Червен бряг: ул. „Иван Вазов“.