Вижте къде ще спира токът в област Враца (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 9-13 октомври)

OFFNews Последна промяна на 07 октомври 2017 в 10:07 1998 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Враца, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 9-13 октомври 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

ОБЛАСТ ВРАЦА

Община Бяла Слатина

На 09.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 10.10.2017 г. /10:00 - 17:00 ч./ На 15.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Алтимир: Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим I-Ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, Иван Горанчовски, Извор, Кирил и Методий, Ком, Лозенец, Мак, Марин Ганински, Местност Ибришима, Местност Изварковец, Местност Край Село, Местност Селска Мера, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко Г. Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, Пи 2 От Масив 96 Имот №096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Солун, Спортна, Стара Планина, Стоян Войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-Ви, Шипка
На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: Арда, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман
На 09.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 10.10.2017 г. /10:00 - 17:00 ч./ На 15.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Галиче: 1-Ви Май, 23-ти Септември, 8-Ми Март, Арда, Батак, Беласица, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, Войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулацията, Изгрев, Илинден, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Трънска, Търговска, УПИ Vііі 818 кв.55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов; Търнава, Общ. Бяла Слатина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Боян Ташовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Балев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Край Село, Кръст.Ал.Стамбол.И Ив.Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, Местност Селска Мера, Местност Средорек, Местност Стублата, Местност Туланеца, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скът, Стадиона, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Янко Сакъзов
На 09.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бяла Слатина: Агиното Бранище, Търнавска
На 10.10.2017 г. /08:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 11.10.2017 г. /08:30 - 09:45 ч.; 10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:00 ч./ На 15.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бъркачево: 9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Местност Вутов Геран, Местност Криволя, Местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин; Враняк: Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина; Върбица, Общ. Враца: Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, Местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин; Габаре: Акация, Белия Път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Вацина Пътека, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Дядо Вълко, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кокиче, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Средния Връх, Стефан Караджа, Тлаченски Път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Череша, Чечера, Шипка; Комарево, Общ. Бяла Слатина: Месност Врачанка; Попица: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище Х.Димитър и Г.Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра; Соколаре: Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-Ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин
На 10.10.2017 г. /09:45 - 15:45 ч./ На 11.10.2017 г. /09:45 - 15:45 ч./ - Габаре: Белия Път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Стефан Караджа, Тлаченски Път, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Чечера, Шипка
На 11.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бяла Слатина: Захари Стоянов, Местност Скотовъден Дол
На 11.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 15.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Борован: Местност Рибине
На 12.10.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Бяла Слатина: Акация, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Златия, Иванчо Съйнов, Климент Охридски, Ком, Крайбрежна, Кръстовище Рила и Здравец, Латинка, Ломска, Любен Каравелов, Местност Край Града, Местност Скотовъден Дол, Мизия, Мтп 2, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сердика, Сладница, Солунска, Стара Планина, Струга, Тп 1, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум
На 14.10.2017 г. /12:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бяла Слатина: Акация, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Васил Левски, Георги С. Раковски, Градина, Димитър Благоев, Елин Пелин, Завод Гарант, Здравец, Златия, Искър, Китка, Княз Дондуков, Кръстовище Ал.Стамб.И Здравец, Кръстовище Бачо Киро и Родопи, Кръстовище Златия и Г.Раковски, Кръстовище На ул.Т.Каблешков, Кръстовище Цар Асен и Г.С.Раковски, Ломска, Любен Каравелов, Марица, Места, Мизия, Мир, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Панайот Волов, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сердика, Солунска, Средец, Струга, Съединение, Тодор Каблешков, Тунджа, Търнавска, Търнавска, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Иван Шишман
На 15.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бяла Слатина: Агиното Бранище, Захари Стоянов, Местност Скотовъден Дол, Търнавска

Община Враца

На 09.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Враца: Дъбника
На 09.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Враца: Вратица, Дъбника, Дъбника-Орбити
На 10.10.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Враца: Алеко Константинов, Безименна, Вежен, Мито Орозов, Ученически Комплекс
На 10.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Враца: Индустриална
На 11.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 11:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Чирен: 9-ти Септември, Безименна, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Калето, Ком, Комсомолска, Ленин, Лозарка, Люлин, Милин Камък, Мир, Мусала, Оборище, Околчица, Понора, Радецки, Рила, Ружа, Стара Планина, Странджа, Страцин, Тутракан, Христо Ботев, Цар Калоян, Церово Бърдо
На 11.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Враца: Дъбника, Кръгово Околовръстен Път Оряхово, Местност Занкиното, Мито Орозов, Складова
На 11.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Монтана: 48489.2.482
На 12.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Враца: 12259.444.1 и 12259.444.9, Стоян Ц. Даскалов
На 13.10.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Враца: Илинден
На 13.10.2017 г. /09:45 - 11:30 ч./ - Враца

Община Мездра

На 10.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Драшан: 1-176, кв.25, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Баба Илиица, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхем Пик, Волгоград, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Дружба, Дядо Вълко, Иван Нивянин, Крали Марко, Ленин, Лиляна Димитрова, Милко Вълчев, Петко Р. Славейков, Райко Даскалов, Сава Вътов, Сергей Румянцев, Странджата, Тотка Илиева, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон I-Ви
На 10.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Габаре: Петко Лалов; Горна Бешовица: 9-ти Септември, Ален Мак, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Павлов Девети, Иван Фунев, Илия Темелски, Ленинград, Малчика, Маршал Толбухин, Никола Марков-Колката, Октомври, Опълченска, Петропавловска, Радецки, Средна Гора, Станке Димитров, Странджа, Тотка Илиева, Тракия, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Чапаев, Шипка; Горна Кремена: Александър Стамболийски, Батак, Безименна, Бяло Море, Гаврил Генов, Георги Димитров, Дойчин, Иван Нинов, Иглика, Косматица, Ладога, Местност Езерото, Никола Вапцаров, Партизанска, Райко Даскалов, Роза, Христо Гарвански, Цона Маринова, Юрий Гагарин; Долна Бешовица: Акация, Александър Стамболийски, Ален Мак, Барища, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Джуровица, Димитър Благоев, Димитър Петров Николов, Димо Хитов, Дружба, Държанов Дол, Еделвайс, Каменополска, Кирил и Методий, Кирко Николов, Ком, Кръста, Кръстьо Пишурка, Кръстю Василев Даков, Манастирска, Местност Пишур, Мир, Митко Пешев, Моновец, Надежда, Никола Митов Павлов, Подсеч, Спортна, Старата Чешма, Теменуга, Тодор Найденов Пеновски, Тодор Петров, Томо Петков, Тотка Илиева, Христо Ботев, Ценко Петков, Шабанец; Долна Кремена: 1-Ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Възрожденска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Тодоров, Иван Вазов, Иван Вълчев, Йото Цеков, Кирил и Методий, Ленин, Любен Каравелов, Мато Нинов, Никола Вапцаров, Никола Цветков, Околовръстна, Пейо Яворов, Петко Досев, Петко Маринов, Роза, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Петрински, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цеко Тодоров, Шипка, Яташка; Кален: 9-ти Септември, Баба Тонка, Ботева Поляна, Велико Търново, Веслец, Витиня, Кирил и Методий, Комсомолска, Косматица, Местност Цанконска Пещера, Мургаш, Роза, Скът, Хан Аспарух; Камено Поле: Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Донов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Водотечна, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Илия Тошков, Йорданка Чанкова, Камарата, Любен Каравелов, Малчика, Местност Ръчене, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Райна Княгиня, Софроний Врачански, Стефан Стамболов, Странджа, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Шишман, Шипка, Яне Сандански; Мездра: Жп Район, Марин Дринов, Роза, Св.Св. Кирил и Методий; Роман: Димитър Благоев; Цаконица: 9-ти Септември, Ангел Велчев, Бузлуджа, Веслец, Ветрен, Драва, Дружба, Дунав, Здравец, Извор, Илия Монов, Искър, Кокиче, Кольо Фичето, Марица, Местност Каровец, Мусала, Оборище, Околчица, Остри Връх, Петко Р. Славейков, Пирин, Плиска, Родопи, Росица, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Струма, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Цветко Илиев, Цветко Христов, Шипка

Община Мизия

На 11.10.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 13.10.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Михайлово, Общ. Хайредин: Александър Стамболийски, Босилеградска, Георги Димитров, Драва, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лазар Драйчев, Ленин, Местност Влашко - Селска Падина, Михаил Кънчев, Никола Вапцаров, Октомври, Панайот Хитов, Рила, Страхил Войвода
На 11.10.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 13.10.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Бутан: 1-Ви Май, 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Безименна, Благой Иванов, Васил Априлов, Вела Пеева, Вела Пискова, Вихрен, Ген. Гурко, Ген. Копчев, Ген. Николаев, Ген. Петър Панчевски, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Гроздан Пешов, Даниел Баи, Димитър Благоев, Димитър Борисов, Драгоман, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Извор, Извън Регулацията, Йорданка Чанкова, Камчия, Кирил и Методий, Ленин, Лозенград, Ломска Комуна, Места, Местност Крива Бара, Местност Лъката, Милин Камък, Мир, Младен Първанов, Надежда, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Панагюрище, Петър Костов, Пирин, Плиска, Преслав, Проф.Методи Балевски, Радецки, Радойково, Речка, Рила, София, Софроний Врачански, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна, Шипка;
Крива Бара, Общ. Козлодуй: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Васил Левски, Владимир Цветков, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Дерето, Дунав, Кубадин, Лиляна Димитрова, Мир, Огоста, Петър Костов, Радецки, Рила, Христо Ботев; Манастирище, Общ. Хайредин: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Василев Костов, Безименна, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Цв. Пълов, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Дунав, Захари Т. Ценов, Ивайло, Иван Михайлов, Индира Ганди, Калето, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, Местност Макавееца, Огоста, Опълченска, Петър Ненков, Пчелина, Станке Димитров, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Крум, Христо Хинов, Цар Самуил, Чавдар, Червена Армия; Мизия; Оряхово: Христо Смирненски; Софрониево; Хайредин: Ален Мак, Ангел Боков, Баба Тонка, Бачо Киро, Борис Гавазки, Васил Воденичарски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гръмнатото, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драгоман, Дунав, Елин Пелин, Здравец, Иван Козарев, Иван Нивянин, Иглика, Клементина, Крум Аврамов, Кръстьо Боков, Лазар Драйчев, Латинка, Лиляна Димитрова, Лъката, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Влашко - Селска Падина, Местност Ливадето, Митко Палаузов, Младен Машов, Мусала, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пирин, Плиска, Площад На Героите, Поройна, Рила, Росица, Савчо Дишов, Тетевенска, Тодор Бушев, Търговска, Търнето, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветан Томов, Юрий Гагарин, Янкова Падина, Яташка
На 11.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Манастирище, Общ. Хайредин: Александър Стамболийски, Безименна, Георги Димитров, Георги Цв. Пълов, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Захари Т. Ценов, Индира Ганди, Калето, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, Огоста, Опълченска, Станке Димитров, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Крум, Христо Хинов, Чавдар

Община Оряхово

На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Оряхово: Алея На Мира и Дружбата, Бачо Киро, Васил Петлешков, Добруджа, Иван Вазов, Момчил Войвода, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, Цар Калоян