Вижте къде ще спира токът в област Враца (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 29 октомври-3 ноември)

OFFNews Последна промяна на 29 октомври 2017 в 07:57 2013 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Враца, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 29 октомври-3 ноември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

За по-удобно търсене трябва да последвате линка за областта, в която живеете. Отделните общини са означени с получерни букви.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Област Враца

Община Бяла Слатина

На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: ул. „Арда“, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман

Община Козлодуй

На 30.10.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Козлодуй: Васил Априлов, Георги Бенковски, Ломска, Прилеп, Рангел Панталеев, Хан Омуртаг

Община Мизия

На 02.11.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Михайлово, Общ. Хайредин: Александър Стамболийски, Босилеградска, Георги Димитров, Драва, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лазар Драйчев, Ленин, Местност Влашко - Селска падина, Михаил Кънчев, Никола Вапцаров, Октомври, Панайот Хитов, Рила, Страхил войвода
На 02.11.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Бутан: 1-ви май, 23-ти септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Безименна, Благой Иванов, Васил Априлов, Вела Пеева, Вела Пискова, Вихрен, Ген. Гурко, Ген. Копчев, Ген. Николаев, Ген. Петър Панчевски, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Гроздан Пешов, Даниел Баи, Димитър Благоев, Димитър Борисов, Драгоман, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Извор, Извън регулацията, Йорданка Чанкова, Камчия, Кирил и Методий, Ленин, Лозенград, Ломска комуна, Места, Местност Крива Бара, Местност Лъката, Милин камък, Мир, Младен Първанов, Надежда, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Панагюрище, Петър Костов, Пирин, Плиска, Преслав, Проф. Методи Балевски, Радецки, Радойково, Речка, Рила, София, Софроний Врачански, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна, Шипка; Крива Бара, Общ. Козлодуй: 23-ти септември, 9-ти септември, Васил Левски, Владимир Цветков, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Дерето, Дунав, Кубадин, Лиляна Димитрова, Мир, Огоста, Петър Костов, Радецки, Рила, Христо Ботев; Манастирище, Общ. Хайредин: 9-ти септември, Александър Стамболийски, Ангел Василев Костов, Безименна, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Цв. Пълов, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Дунав, Захари Т. Ценов, Ивайло, Иван Михайлов, Индира Ганди, Калето, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, Местност Макавееца, Огоста, Опълченска, Петър Ненков, Пчелина, Станке Димитров, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Крум, Христо Хинов, Цар Самуил, Чавдар, Червена армия; Мизия; Оряхово: Христо Смирненски; Софрониево; Хайредин: Ален мак, Ангел Боков, Баба Тонка, Бачо Киро, Борис Гавазки, Васил Воденичарски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гръмнатото, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драгоман, Дунав, Елин Пелин, Здравец, Иван Козарев, Иван Нивянин, Иглика, Клементина, Крум Аврамов, Кръстьо Боков, Лазар Драйчев, Латинка, Лиляна Димитрова, Лъката, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Влашко - Селска падина, Местност Ливадето, Митко Палаузов, Младен Машов, Мусала, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пирин, Плиска, Площад на Героите, Поройна, Рила, Росица, Савчо Дишов, Тетевенска, Тодор Бушев, Търговска, Търнето, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветан Томов, Юрий Гагарин, Янкова падина, Яташка
На 02.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Манастирище, Общ. Хайредин: Александър Стамболийски, Безименна, Георги Димитров, Георги Цв. Пълов, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Захари Т. Ценов, Индира Ганди, Калето, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, Огоста, Опълченска, Станке Димитров, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Крум, Христо Хинов, Чавдар
На 02.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Хайредин: Местност Влашко - Селска падина, Местност Ливадето.