Вижте къде ще спира токът в област Плевен (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 21-25 август)

OFFNews Последна промяна на 19 август 2017 в 09:30 2276 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Плевен, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 21 - 25 август 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Плевенска област

Община Белене  

На 22.08.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Белене: Ал Стамболийски, Г С Раковски, Кирил и Методий, Майор Кочев, Милан Василев, Радецки, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Рила, Хан Аспарух, Христо Ботев
На 22.08.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Белене: Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Войнишка, Възраждане, Гео Милев, Отец Паисий, Столетов, Трайчо Костов, Цанко Церковски

Община Долна Митрополия  

На 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ставерци: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Байкал, Братя Рулински, Волга, Гено Грънчарски, Гео Милев, Георги Кирков, Драва, Йордан Йовков, Петрини, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Спас Дупаринов, Струма, Христо Ботев, Цанко Церковски, Яворов
На 21.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 26.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Ставерци: Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Елин Пелин, Климент Охридски, Н. Й. Вапцаров, Преслав, Средна гора, Стефан Караджа, Цветан Гевезовски, Чиган

Община Долни Дъбник  

На 21.08.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./; на 22.08.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./; на 23.08.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./; на 24.08.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./; на 25.08.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ - Долни Дъбник: Ал Стамболийски, В Априлов, В Петлешков, Велчова завера, Г. М. Димитров, Захари Стоянов, Никола Петков, Райко Даскалов
На 21.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Садовец: Ангел Кънчев, Арда, Бор, Карпати, Кремениш, Леска, Пирин, Роза, Стефан Караджа, Стоян Заимов

Община Искър  

На 21.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ - Долни Луковит: Ангел Кънчев, Босилеградска, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Спасов, Кирил и Методий, Нов Квартал, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: Ал Димитров, Вапцаров, Въло Йончев, Искър, Кирил и Методий, Малчика, Мара Денчева, Петлешков, Пирин, Силистра, Слави Алексиев, Тулча, Тутракан, Христо Наумов, Цвятко Георгиев
На 21.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 26.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Искър, Общ. Искър: Бенковски, Бр Миладинови, Велко Кръстев, Вит, Георги Димитров, Ернст Телман, Иван Ведер, Кънчо Илиев, Любен Каравелов, Мургаш, Петрохан, Плевен, Родопи, Септември, Страцин, Христо Кърпачев, Чавдарци
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Староселци: Вилхелм ПИК, Гурко, Даме Груев, Димитър Благоев, Извън регулация, Кирил и Методий, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Н Й Вапцаров, Огоста, Отец Паисий, Поп Андрей, Райна Княгиня, Скобелев, Фердо, Христо Манчев, Цветан Спасов, Яне Сандански

Община Кнежа  

На 25.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бреница, Общ. Кнежа
На 21.08.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 12:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гостиля: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Пирин, Рила, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Хаджи Димитър, Цветан Радойски
На 25.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Долни Луковит: I-ви Стопански двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Извън регулация, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П. К. Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Писаровска Могила, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стопански двор II, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра
На 21.08.2017 г. /10:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Долни Луковит: Писаровска Могила
На 25.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кнежа:23-ти септември, 6610067, 6610100, 735082, Местност Криволя, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Благой Иванов, Бузлуджа, Вела Пеева, Верила, Витоша, Втори Стопански двор, Върбица, Въча, Гаговска Кошара, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гостиля, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Иван Бонов, Изгрев, Иларион макариополски, Ильо войвода, Искър, Йоан Екзарх, Калиакра, Камчия, Кап. Георги Мамарчев, Кирил и Методий, Козница, Константин Фотинов, Кресна, Лисичи Валог, Любен Каравелов, Люлин, Марин Боев, Марица, Мерата, Места, Местност Криволя, Местност Къмпинга, Местност Лисичи Валог, Местност Мерата, Местност Трите Декара, Местносттрите Декара, Назъм Хикмет, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Огнян Михайлов, Огоста, Опълченска, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Петко Р. Славейков, Пею Тодоров, Пирин, Презвитер Кузма, Преслав, Пролет, Райко Даскалов, Рила, Родопи, Ропотамо, Росица, Скът, Славчо Н. Вълчинков, Софроний Врачански, Сребрен, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стефан Цанов, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Тимок, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чавдар войвода, Чайка, Черни връх, Черно море, Шабла, Янко Сакъзов, Янтра
На 23.08.2017 г. /13:00 - 13:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кнежа:3761, Батак, Драва, Лонгоза, Марин Боев, Местност Град Кнежа, Местност Мерата, Опълченска, Стефан Цанов, Шипка
На 21.08.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Кнежа: 735082, Местност Криволя, Благой Иванов, Втори Стопански двор, Върбица, Гаговска Кошара, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Иван Бонов, Ильо войвода, Местност Криволя, Местност Мерата, Местност Трите Декара, Местносттрите Декара, Огнян Михайлов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Преслав, Райко Даскалов, Славчо Н. Вълчинков, Сребрен, Христо Ботев, Янко Сакъзов
На 21.08.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Кнежа: 735082, Местност Криволя, Гаговска Кошара, Георги Димитров, Местност Криволя, Местност Трите Декара
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кнежа: Вела Пеева, Верила, Назъм Хикмет, Огоста, Пролет, Родопи, Ропотамо, Софроний Врачански, Струма, Тимок
На 24.08.2017 г. /09:01 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кнежа: Кирил и Методий
На 22.08.2017 г. /09:01 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 23.08.2017 г. /09:01 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кнежа
На 23.08.2017 г. /13:00 - 13:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Червен бряг: Стефан Караджа

Община Левски  

На 24.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ - Асеновци:1-ви май, 23-ти септември, 8-ми март, 9-ти май, Александър Стамболийски, Асен Банчев, Асен Вълев, Асен Халачев, Бахчалъка, Бузлуджа, Бързаца, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Г. С. Раковски, Гастело, Гено Борисов, Евтим Костов, Емил Михайлов, Иван Кунчев, Извън регулацията, Индустриална, Калето, Липето, Любен Каравелов, Люлин, Малчика, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Митко Палаузов, Мусала, Никифор Йорданов, Николай Панчев, Огоста, Огражден, Осмо Калугерово, Осъм, Пеньо Йончев, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Ропотамо, Селище, Сергей Румянцев, Сливница, Софка Вълева, Стадиона, Стара планина, Трети март, Филип-тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Яворов
На 25.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Бацова Махала: Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин; Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор; Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра; Трънчовица: Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра
На 25.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 24.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ - Горско Сливово: Георги Димитров
Крушуна: Александър Ганчев, Вежен, Вихрен, Ганчо Дочев, Георги Котев, Денчо Христов, Дечо Николов, Димитричка Чолакова, Димитър Попов, Дочо Нейков, Йордан Станчев, Костадин Стойков, Крайбрежна, Люлин, Маарата, Марийка Мончева, Митко Пройнов, Митю Киров, Моню Ив. Минев, Неделчо Генов Христов, Неделчо Котев, Опълченска, Осъм, Петър Червенков, Рила, Сава Попов, Сакар, Средна гора, Стара планина, Стефан Симеонов, Странджа, Христо Плахчев, Цветан Петров
На 21.08.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Левски, Общ. Левски: Местност Бозалъка
На 24.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ - Летница, Общ. Летница: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Балкан, Бачо Киро, Безименна, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Генерал Радецки, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Доктор Г. М. Димитров, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Клокотница, Козл0Дуй, Летница, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Москва, Мусала, Неофит Рилски, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Петко Д. Петков, Петко Ф. Атев, Пирин, Пишмана, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рила, Сергей Румянцев, Сливница, Стара планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Страцин, Стрелча, Тодор Икономов, Тодор Каблешков, Трапезица, УПИ I, Кв. 45, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царевец, Шипка
На 24.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Летница, Общ. Летница: Витоша, Ген. Скобелев, Георги Раковски, Дунав, Марин Дринов, Пирин, Пишмана, Рила, Сергей Румянцев, Сливница, Стара планина, Стефан Стамболов, Странджа, Стрелча, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Цанко Бакалов, Цар Самуил, Шипка
На 23.08.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Малчика: Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив. Вазов, Мир, Осъм, Панайот Хитов, Петър Берон, Площад, Стара планина, Столетов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин; Обнова: 9-ти септември, XV-438, Kb. 125, Ал. Стамболийски, Арда, Б. Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Г Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Д. Дебелянов, Дунав, Еделвайс, Заря, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Клисура, Козлодуй, Л. Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Н. Рилски, Нов Живот, Осми март, Осъм, П. Р. Славейков, Пионерска, Плиска, Победа, Преслав, Първи май, Радецки, Ракета, Раковски, Рила, Родопи, с. Румянцев, Сакар, София, Ст. Караджа, Ст. планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети март, Тръпката, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю. А. Гагарин, Янтра
На 23.08.2017 г. /13:15 - 15:45 ч./ - Малчика: Ал. Стамболийски, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив. Вазов, Мир, Осъм, Стара планина, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин
На 23.08.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Обнова: Васил Петлешков, Заря, с. Румянцев, Тодор Каблешков, Чавдар
На 24.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ - Чавдарци, Общ. Ловеч: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Беласица, Бузлуджа, Вежен, Витоша, Възвишеска, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Сава Раковски, Дунав, Марица, Мусала, Никола Д. Петков, Огоста, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко войвода, Пирин, Рила, Свети Кирил и Методий, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стопански двор, Струма, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Шипка, Янтра

Община Плевен  

На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горталово:078002, Александър Стамболийски, Бинка Парашкевова, Витоша, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: I, Кв. 67, Алексей Сегренски, Батак, Васил Коларов, Димитър Дачев, Добри Войников, Лазар Станев, Маршал Толбухин, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Петрини, Първа, Рила, Родопи, Стоил Енчев, Христо Ботев, Чепино
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев
На 23.08.2017 г. /08:30 - 15:45 ч./ - Плевен: 999, 999, 999, Д-р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Д-р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Д-р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Местн. Табакова Чешма 1, Местн. Табакова Чешма 1, Местн. Табакова Чешма 1, Местн. Табакова Чешма IV, Местн. Табакова Чешма IV, Местн. Табакова Чешма IV, Стара Гара, Стара Гара, Стара Гара, Сторгозия, Сторгозия, Сторгозия, Цигански Лозя, Цигански Лозя, Цигански Лозя
На 25.08.2017 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Плевен: Антим Първи, Димитър Пападжаков, Иларион, Марагидик, Стара планина, Шейново, Юмрукчал
На 22.08.2017 г. /08:45 - 15:15 ч./ - Плевен: Васил Априлов, Васил Друмев, Гренадирска, Данаил Попов /В. Ленин/, Иван Рилски, Митрополит Климент, П. Р. Славейков, Родопи
На 23.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Плевен: Генерал Тотлебен, Железничар, Крали Марко/Мл. Гвардия/, Лъчезарна, Люляк, Мрамор, Мъглиж, Рудозем, Сторгозия
На 24.08.2017 г. /08:00 - 12:30 ч./ - Плевен: Д-р Г. М. Димитров/Н. Гиг/
На 21.08.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Плевен: Д-р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Местн. Табакова Чешма 1, Местн. Табакова Чешма IV, Цигански Лозя
На 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен

Община Пордим  

На 24.08.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Вълчитрън

Община Червен бряг  

На 23.08.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Лепица:080011, 43311, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Сухаче: В Левски, В Петлешков, Вешка Данова, Г Бенковски, Г Тошев, Девети септември, Ив Вазов, Маршал Толбухин, Н Вапцаров, Райко Даскалов, Ст Едрев, Стефан Караджа, Христо Ботев
На 23.08.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Червен бряг: Панайот Волов, Тунджа, Християнска
На 23.08.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Чомаковци:10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 29-та, 30-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 47-ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 63-та, 64-та, 65-та, 66-та, 67-ма, 68-ма, 69-та, 70-та, 71-ва, 72-ра, 74-та, 75-та, 77-ма, 78-ма, 8-ма, 80-та, 81-ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Любен Каравелов, П Волов, П К Яворов, Петдесет и Втора, Плиска, Тридесет и Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц. Кръстев, Четиридесет и Трета, Шипка, ул. „Ю. А. Гагарин“.