Вижте къде ще спира токът в област Монтана (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 21-25 август)

OFFNews Последна промяна на 19 август 2017 в 08:00 1570 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Монтана, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 21 - 25 август 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Област Монтана

Община Берковица  

На 23.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Берковица: 03928. 514. 225, ул. „Александровска“, Извън регулацията, Лечебница, Път 81 преди разклона за Кв. Раковица, Раковица, Хаджи Петър Илиев
На 21.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Берковица: Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-р Иван Панов, Д-р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена
На 21.08.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Лесковец, Общ. Берковица: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 23.08.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Ягодово, Общ. Берковица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вречна, Георги Димитров, Георги Трайков, Дълбоки дол, Еделвайс, Карян, Малка река, Марков Кладенец, Разсланица, Синчец, Среченска бара, Христо Ботев, Ягода

Община Бойчиновци  

На 21.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мадан, Общ. Бойчиновци:000521, 000636, 927026, Александър Стамболийски, Балкан, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Владимир Илич Ленин, Владимир Илич Ленин, Владимир Минчев, Волга, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Кирков, Гоцо Николов, Гоцо Николов, Девети септември, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Ленинградска, Ленинградска, Люлин, Млада гвардия, Московска, Олег Кошевой, Опълченска, Отец Паисий, Пирин, Пирин, Родина, Родина, Ропотамо, Ропотамо, Севастопол, Сергей Киров, Славянска, Странджа, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

Община Брусарци  

На 23.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Брусарци:23-ти септември, 23-ти септември, Ал. Стамболийски, Асен Златаров, Бенковска, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети септември, Димитър Благоев, Дунав, Заводска, Здравец, Иван Бобанов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Козарев, Извън регулацията, Извън регулацията, Индустриална, Искър, Караджа, Карл Маркс, Ком, Комсомолска, Кремиковска, Левски, Ленин, Мересиев, Митко Палаузов, Московска, Нечинска, Никола Й. Вапцаров, Падинска, пазарска, Пирин, Поп Андрей, Пролет, Пролетарска, Раковска, Спортист, Стадион, Стара планина, Тодор Кънчев, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна; Буковец, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин; Дъбова Махала: Александър Стамболийски, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Трайков, Добруджа, Иван Вазов, Каравелов, Комсомолска, Ленин, Методи Григоров, Методи Маджаров, Никола Й. Вапцаров, Христо Ботев, Чешмата; Киселево: Александър Стамболийски, Борис Горанов, Ботев, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Иван Вазов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, Михаил Илиев, Никола Й. Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин; Княжева Махала: Васил Левски, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кочо Честименски, Н. Й. Вапцаров, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Христо Ботев; Крива бара, Общ. Брусарци: Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Тодорин, Извън регулацията, Кв 68 УПИ, Кокиче, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Панайот Волов, Петко Напетов, Пирин, Рибарска, Станке Димитров, Тимок, Хан Аспарух, Христо Ботев; Одоровци: Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет и Трети септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев; Смирненски, Общ. Брусарци: Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра

Община Вълчедръм  

На 22.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бъзовец, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Игрище, Лиляна Димитрова, Ломска, Ломска, Любен Каравелов, Покрайна, Септемврийска, Септемврийска
На 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Златия, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Поп Томов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гогол, Здравец, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Кубрат, Люляк, Мирон Тодоров, Мичурин, Млада Гвардия, Никола Кръстев, Пушкин, Стефан Караджа, Титов
На 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Игнатово: 9-ти септември, Александър Карастоянов, Вапцаров, Васил Левски, Веселец, Витоша, Вола, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Ленин, Любен Каравелов, Люлин, Неофит Бозвели, Никола Кръстев, Паисий, Пирин, Попович, Рила, Смирненски, Стара планина, Стефан Караджа, Страхил войвода, Тодор Павлов, Христо Ботев, Чапаев

Община Вършец  

На 22.08.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Вършец: Александър Занов, Ангел Иванчев, Антим I-ви(Ив. Пенчева), Бреза(Безименна), Втора, Иван Вазов, Кв. Изток Извън регулация, Патриарх Ефтимий(А. Иван), Пета, Първа, Република(Г. Димитров), Сан Стефано, Страхил Воевода, Трета, Христо Ботев, Четвърта, Шеста
На 22.08.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Горно Озирово: Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Ком(35), Котля(11), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Младост(40), Мусала(31), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Стара планина(34), Стефан Караджа(41), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Христо Ботев(27)

Община Георги Дамяново  

На 21.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Георги Дамяново: Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Шест, Десета, Единадесета, Първа, Трета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет

Община Лом  

За периода 21-25.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Бойка войвода, Бреза, Горанова Чешма, Гредовете, Детелина(Ален мак), Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т. Никодимов), Йолова Чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г. Димитров), Софийска, Страхил войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен
На 21.08.2017 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Лом: Коста Арсениев, Латинка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

Община Монтана  

На 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горно Церовене: Втора, Главна, Главна, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 24.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Долна Рикса: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Извън регулацията, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 24.08.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Велико Търново(Ил. Царев), Д-р Стамен Илиев, Парта, Трети март(Г. Димитров), Тунджа
За периода 23-25.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Георги Пеячевич, Димитър Ерийски(Ст. Алов), Добри Войников, Захари Янчев, Ивайло, Извън регулацията, Илия Маринов, Константин Фотинов, Кошарhик, Младост, Неофит Бозвели, Нов Живот, Одрин(Миладин Кунчев), П. А. Славков(Г. Николов), Петър Богдан, Петър Делян, Петър Парчевич, Хан Омуртаг, Хан Пресиян, Черноризец Храбър
На 25.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Монтана: Изгрев
На 23.08.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Монтана: Стефан Караджа

Община Чипровци  

За периода 21-25.08.2017 г. /08:00 - 09:00 ч./; на 25.08.2017 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Белимел: Местност Ливагето; Железна; Мартиново: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста; Чипровци:23-ти септември, 81390. 128. 663 Мангесина ливада, Александър Костов, Александър Стамболийски, Балканска, Бенковски, Богдан Маринов, Васил Левски, Витоша, Волга, Гагарин, Георги Димитров, Георги Пеячевич, Д-р Тако Андреев, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна войвода, Димитър Благоев, Димитър Филипов, Дядо Лилчо, Ехо, Жельо войвода, Иван Станиславов, Извън регулацията, Калето, Ком, Лука Андреин, Люляк, Минзухар, Михайл Шипков, Никола Й. Вапцаров, Огоста, Осми март, Павлето (В. Коларов), Петър Богдан, Петър Парчевич, Рила, Ропотамо, Семко войвода, Септемврийци, Смит войвода, Стара планина, Стефан Дуньов, Точо войвода, Три Чуки, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар войвода, Чипровска Комуна, Шипка, Яко войвода
На 25.08.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Чипровци: Волга, Извън регулацията, Люляк, Петър Парчевич

Община Якимово  

На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дългоделци:23-ти септември, Александър Стамболийски, Ангел Йотов, Бдинска, Благой Иванов, Гео Милев, Георги Димитров, Дамян Найденов, Димитър Благоев, Евгени Дамянов, Кирил и Методи, Лика Рачин, Ломска, Мерата, Милко Василев, Райко Даскалов, Раковска, Ценко Попов, Чайка, Червената Стена
За периода 21-25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Якимово: Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Владимир Генков, Войн Петров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Европа, Единство, Качо Комитски, Комсомолска, Кръсто Божинов, Ленин, Малчика, Мечи дол, Милан Йонов, Партизанска, Станчо Комитски, Тракийска, Христо Михайлов, Христо Смирненски
На 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Якимово: Алекси Беремлиев, Антон Иванов, Бузлуджа, Вела Пеева, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Елин Пелин, Кирил и Методи, Осми Конгрес, Отец Паисий, Север, ул. „Струма“.