Вижте къде ще спира токът в Кюстендил (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 28 август - 1 септември)

OFFNews Последна промяна на 26 август 2017 в 09:45 1617 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Кюстендил, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 28 август - 1 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Кюстендилска област

Община Бобов дол

На 31.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Шатрово: 067016, VI-255, Кв. 27
На 01.09.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Горна Козница: П-Л ХіV-234, Кв. 23
На 01.09.2017 г. /09:00-12:00 ч./ - Мали Върбовник

Община Дупница

На 28.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: Вела Пеева, Гергана, Кирил и Методий, Комсомолска, Ленин, Лоза, Максим Горки, Малина, Отец Паисий, Първи май
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /09:30-16:00 ч./ - Делян, Общ. Дупница: III-21. Кв. 4
На 31.08.2017 г. /09:00-09:15 ч.; 11:45-12:00 ч./ - Дупница: 68789. 20. 626, Кв. 248, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бистрица, Братя Миладинови, Бричи бор, Бузлуджа, Велико Търново, Владимир Димитров Майстора, Влахина планина, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори март, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Жива Вода, Иван Шишман, Искър, Калина, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Люляк, Максим Горки, Махала Гиздова, Местност Савако, Никола Чомаков, Отец Полихроний, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Росица, Средец, Фенерка, Цар Симеон Велики, Чавдар войвода
На 28.08.2017 г. /13:00-16:00 ч./ - Дупница: 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Местност Бунищерица, Местност Сух андък, Прогона, Свети Иван Рилски
На 29.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: Александър Стамболийски, Ален мак, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Георги Димитров, Горица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иглика, Кв. 50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Крайречна, Ленин, Осми март, Пионерска, Първи май, Теменуга, Фенерка, Христо Ботев
На 29.08.2017 г. /13:00-16:00 ч./ - Дупница: Балкан, Верила, Дамка, Китка, Клокотница, Марица, Орлинска, Отовица, Пиротска, Саморанска
На 30.08.2017 г. /13:00-16:00 ч./ - Дупница: Софийско шосе
На 30.08.2017 г. /09:00-12:00 ч./ - Пиперево
На 30.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, Бригадирска, Бригадирска, Георги Димитров, Гергана, Гергана, Здравец, Зелен път, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Комсомолска, Малчика, Местност Мантарлия, Мусала, Осми март, Осми март, Победа, Победа, Първи май, Първи май, Русалка, Самоковище, Теменуга, ХI-124, Кв. 17, Христо Ботев, Христо Ботев
На 31.08.2017 г. /08:45-12:00 ч./ - Дупница: Бистрица
На 31.08.2017 г. /13:00-16:00 ч./ - Дупница: Бричи бор, Еделвайс, Здравец, Кокиче, Криволак, Невена Коканова, Плиска, Стръмна, Христо Ботев
На 31.08.2017 г. /11:45-12:00 ч./ - Самораново: Георги Димитров

Община Кочериново

На 28.08.2017 г. /09:30-12:00 ч./ - Бобошево: Махала Въртен камък; Драгодан: Махала Ортакчийска

Община Кюстендил

На 28.08.2017 г. /09:45-16:00 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: Махала селото
На 28.08.2017 г. /10:00-10:30 ч.; 11:00-11:30 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар; Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов живот, Осми март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев; Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин; Длъхчево-Сабляр: Мах. Милчовска, Местност Орехчето; Друмохар: Мах. Ангеловци, Мах. Джоганска, Мах. Табачка, Мах. Таушанска, Местност Сврътките; Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска; Згурово; Илия: Мах. Груйовска, Мах. Делийска, Мах. Карадачка, Мах. Кацарска, Мах. Левковци, Мах. Миленска, Мах. Мишовска, Мах. Ралинска, Мах. рекалийска, Мах. Тузлучка, Мах. Чукарска; Кадровица: Мах. Постолска, Мах. Станкова; Кюстендил: Белият камък, Дупнишко шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско шосе, Цар Освободител; Лелинци: Васил Левски, Махала Горна; Неделкова Гращица; Пелатиково: Мах. Брусарска, Мах. Бумбарска, Мах. Горовска, Мах. Дръчките, Мах. Карпуска, Мах. Кацарска, Мах. Леската, Мах. Лодарска, Мах. Манчовска, Мах. Орешарска, Мах. Очипалска, Мах. Попанска, Мах. Раковска, Мах. Селишка, Мах. Суровичка, Мах. Сърнатичка, Мах. Траянци, Мах. Тръстеник, Мах. Харизанска, Мах. Чифлико, Мах. Шеовци, Мах. Шишовска, Мах. Шопска, Мах. Янкуловци; Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин; Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев; Слокощица: Александър Димитров, Ален мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски; Църварица: Мах. Гракалска, Мах. Карадачка, Мах. Копривен, Мах. реката, Мах. Укалска; Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала реката, Махала Св. Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци; Страдалово: Мах. Борачичка, Мах. Геберо, Мах. Дъбовска, Мах. Заячка, Мах. Иванковци, Мах. Кьосевци, Мах. Лингурска, Мах. Логодашка, Мах. Нечемска, Мах. Орничарска, Мах. Пешовска, Мах. реката, Мах. Рудишка, Мах. Рудище, Мах. Стамболийска, Мах. Шаинска, Мах. Ширилийска, Мах. Шияне, Мах. Шиячка; Тишаново: Мах. Божковци, Мах. Воденица, Мах. Гълъбовска, Мах. Ивановска, Мах. Качанска, Мах. Колевска, Мах. Митковска, Мах. Найденци, Мах. Новковска, Мах. реката, Мах. Тутковска, Мах. Хайдушка, Мах. Цървилото, Мах. Янчовска
На 28.08.2017 г. /10:00-10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00-11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Богослов: 037149, Махала Топилата, Местност Саманли баир; Кюстендил: Абоба, Белият камък, Местност планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка; Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка
На 28.08.2017 г. /10:00-10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00-11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 30.08.2017 г. /09:45-10:45 ч.; 15:00-16:00 ч./ - Цървена Ябълка: Таскова Плевня; Илия; Ново село, Общ. Кюстендил: Махала Двете реки;
На 28.08.2017 г. /10:00-10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00-11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 30.08.2017 г. /09:45-16:00 ч.; 09:45-10:45 ч.; 15:00-16:00 ч./ - Раково, Общ. Невестино: Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала реката, Махала Решанска, Махала Чеканец; Ветрен, Общ. Невестино: Мах. Агушка, Мах. Дамянска, Мах. Капралска, Мах. Ковачевска, Мах. Новаковска, Мах. Ризовци, Мах. Смиленска; Савойски: Махала Бреза, Махала Пелтечка; Сажденик: Махала Златанска
На 28.08.2017 г. /10:00-10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00-10:30 ч.; 11:00-11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00-11:30 ч./; на 30.08.2017 г. /09:45-10:45 ч.; 15:00-16:00 ч./ - Търсино
На 28.08.2017 г. /09:45-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /09:30-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:30-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 31.08.2017 г. /09:30-10:30 ч./; на 01.09.2017 г. /09:45-10:30 ч./ - Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Батина, Махала Богойна, Махала Милоорниче, Махала Попов дол, Махала Равно Буче, Махала Щърбец
На 28.08.2017 г. /09:45-16:00 ч.; 09:45-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /09:30-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:30-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 31.08.2017 г. /09:30-10:30 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 01.09.2017 г. /09:45-10:30 ч.; 15:00-16:00 ч./ - Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева
На 28.08.2017 г. /09:45-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /09:30-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:30-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 31.08.2017 г. /09:30-10:30 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 01.09.2017 г. /09:45-16:00 ч.; 09:45-10:30 ч.; 15:00-16:00 ч./ - Косово, Общ. Трекляно: Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки дол
На 28.08.2017 г. /09:45-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /09:30-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:30-11:00 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 31.08.2017 г. /09:30-10:30 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 01.09.2017 г. /09:45-10:30 ч.; 15:00-16:00 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала селото, Махала Янкова; Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала реката; Габрешевци: Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия кът, Мах. Ущиринци; горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива; Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала селото; Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка; Добри дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горна ливада, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Добридолски Воденици, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Паргова, Махала Пращенци, Махала Савова, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме; Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска; Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището; Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска; Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница; Драгойчинци: Мах. Богданова, Мах. Бозкина, Мах. Гигина, Мах. Гигинци, Мах. Градско ливаде, Мах. Дайчова, Мах. Деяница, Мах. Джикаре, Мах. Дълги Лом, Мах. Дърнелци, Мах. Зеинци, Мах. Злондон, Мах. Корита, Мах. Куркина, Мах. Малка падина, Мах. Митарци, Мах. Пейчинова, Мах. село, Мах. Средно Осое, Мах. Чорбаджийска, Мах. Ширилова; Злогош: Долна махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала селото, Махала Чиринци; Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търницац Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала реката, Махала Стопански двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре; Чудинци; Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни камък; Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала реката, Махала Старо село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар; Трекляно: Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Табаци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Шумановци, Махала Щроклинци; Уши: 030001 М. Под пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска; Метохия: Долна махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци; Побит камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала село; Полетинци
На 29.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./ - Горно Уйно; Долно Уйно: Махала Олтоманци
На 30.08.2017 г. /09:45-16:00 ч./ - Цървена Ябълка
На 30.08.2017 г. /09:45-10:45 ч.; 15:00-16:00 ч./ - Богослов: 037149, Махала Топилата; Кюстендил: Абоба, Местност планина Осогово, Местност Хисарлъка; Слокощица: Махала Рошковци
На 31.08.2017 г. /09:00-12:00 ч.; 13:00-16:00 ч./ - Буново, Общ. Кюстендил
На 31.08.2017 г. /09:15-10:15 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 01.09.2017 г. /09:15-10:15 ч.; 15:00-16:00 ч./ - Гурбановци; Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух; Долно село: М. Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци; Ивановци, Общ. Кюстендил; Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър; Кутугерци; Кършалево; Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро поле, Махала Тренките, Махала Черна река; Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска; Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска; Церовица: Махала Бело Камене
На 31.08.2017 г. /09:15-16:00 ч.; 09:15-10:15 ч.; 15:00-16:00 ч./; на 01.09.2017 г. /09:15-10:15 ч.; 09:15-16:00 ч.; 15:00-16:00 ч./ - Бобешино; Коприва
На 31.08.2017 г. /15:00-16:00 ч./; на 01.09.2017 г. /15:00-16:00 ч./ - Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец, Махала Щърбец
На 31.08.2017 г. /09:15-10:15 ч./; на 01.09.2017 г. /09:15-10:15 ч./ - Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Плавнище, Махала Прекендачка, Махала Щърбец
На 31.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./ - Трекляно: Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Павлевци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Центъра
Община Рила
На 29.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Бараково: Александър Стамболийски; Кочериново: Антон Иванов, В. Везенков, Владимир Заимов, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Климент Готвалд, Малчика, Никола Вапцаров, Толбухин, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ХіV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Хан Аспарух; На 29.08.2017 г. /09:00-10:00 ч.; 15:00-16:00 ч./ - Бараково: Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В. Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К. Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, М. Полето, Местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Септемврийска, Струма, УПИ - VIІІ-157, Христо Ботев; Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В. Везенков, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, Местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27, Кв. 100; Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети март, УПИ - VII, Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ІІІ-1397 Кв. 89, УПИ-ХіV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак; Пороминово: 000182, 017013, 0311025, 26073, I, Кв. 8А, II-376, Кв. 9, IX - 40, Кв. 5, І-379, Кв. 36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, Местност Бачо, Местност Буката, Местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, ПИ 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-Іх-32, УПИ-ХІІ-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин; Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко войвода, Петко Д. Петков, Планинска, Първи май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон; Рила: Бор, Васил Демиревски, Петко войвода, Света Варвара, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спротива; Стоб: 69261. 501. 13, 69261. 501. 5, VII 640, Ален мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, Местност Драките, Местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, УПИ-Хі-72, Кв. 60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански; Кочериново: Асен Рашков, В. Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, Местност Джанговица, Никола Вапцаров, пътен Възел, Струма
На 31.08.2017 г. /09:00-09:15 ч.; 15:45-16:00 ч./ - Кочериново: Свети Иван Рилски, Стопански двор; Рила: 62671. 500. 2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко войвода, Петко Д. Петков, Погар, Подгорица, Първи май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански двор, Страхил войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ ІІ-1506, Кв. 111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев връх, Чавдар войвода, Черковна, Шипка, Щерю войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов
На 31.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ - Рила

Община Сапарева баня

На 29.08.2017 г. /09:45-10:15 ч.; 11:45-12:00 ч./ - Паничище: 300 В Отдел 04, Ид. 65365. 210. 970, II, II, Кв. 8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна станция, Планински Курорт, Сухото езеро, УПИ - І, Кв. 70, УПИ VIII Кв. 10; Сапарева Баня: 65365. 210. 111, Местност Зелени Преслап, Паничище, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта
На 29.08.2017 г. /09:45-12:00 ч./ - Паничище: II, II, Кв. 8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Сухото езеро, УПИ - І, Кв. 70, УПИ VIII Кв. 10; Сапарева баня.

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !