Синът на легендата на Левски Георги Аспарухов – Андрей прие предизвикателство да жонглира у дома с не с топка, а с... тоалетна хартия.
По време на строгите мерки заради коронавируса в България, в които много футболисти стоят в домовете си, се зароди предизвикателство, в което всеки дезинфекцира ръцете си, а след това започва на жонглира с руло тоалетна хартия.
По-рано това направи и Мартин Петров, който прикани своите футболни приятели Стилиян Петров и Димитър Бербатов да опитат на правят поне 10 "крачета".
Свежата идея бързо се разпространи и много български играчи демонстрираха своите умения. Сред тях са и Христо Йовов, Цветомир Валериев и Валентин Илиев, като всички футболисти показаха, че спазват препоръката да се стои у дома.



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Pornhub разкри руската братушка: Гледат основно трансджендър порно
Насилник крещял на жена си, докато я пребива: Аз казах ли ти, че ако ме излъжеш, ще те убия
''Зелено движение'' предлага намаляване на възрастта за гласуване от 18 на 16 години
''Зелено движение'' предлага намаляване на възрастта за гласуване от 18 на 16 години