Българските състезателки по художествена гимнастика се прибират днес от Рио де Жанейро.
Ансамбълът ни спечели бронзовите медали на Олимпийските игри, а Невяна Владинова завърши на седмо място в индивидуалния многобой.
Първи при ансамблите бе отборът на Русия, а втори, с равен краен сбор с този на българките бе отборът на Испания.
Михаела Маевска, Християна Тодорова, Ренета Камберова, Цветелина Найденова и Любомира Казанова, Невяна Владинова и треньорите трябва да кацнат на терминал 2 в 19:50 ч. днес.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия