Златните момичета се прибират от Рио

OFFNews 25 August 2016 в 06:45 3976 0
Златните момичета се прибират от Рио

Снимка Българска федерация художествена гимнастика

Българските състезателки по художествена гимнастика се прибират днес от Рио де Жанейро.

Ансамбълът ни спечели бронзовите медали на Олимпийските игри, а Невяна Владинова завърши на седмо място в индивидуалния многобой.

Първи при ансамблите бе отборът на Русия, а втори, с равен краен сбор с този на българките бе отборът на Испания.

Михаела Маевска, Християна Тодорова, Ренета Камберова, Цветелина Найденова и Любомира Казанова, Невяна Владинова и треньорите трябва да кацнат на терминал 2 в 19:50 ч. днес.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Българското оръжие за Украйна