Quantcast

Три български битки на Олимпиадата днес, Пиронкова започва срещу германка

OFFNEWS Последна промяна на 07 август 2016 в 09:49 7170 0

Първата ракета на България Цветана Пиронкова започва днес участието си на олимпийските игри в Рио де Жанейро. Наскоро омъжилата се пловдивчанака ще мери сили в откриващия си мач с 33-ата в класцията на WTA Лаура Зигемунд (Германия). Двубоят е трети на корт номер 7, което означава, че ще започне след 20 ч.

Още четирима български атлети ще имат участие в Олимпийските игри днес в три спорта. Състезателката ни по спортна стрелба Антоанета Бонева ще започне участието си на 10 м въздушен пистолет в 15:00 ч. Преди месец тя спечели злато на световната купа именно в Рио де Жанейро.

В 16 часа скул двойката Георги Божилов и Кристиян Василев имат възможност да се класират за полуфинала на своята дисциплина на репешажите, които започват в 16:00 ч.

Програма на българите
гребане репешажи (двойка скул) Г. Божилов/К. Василев
тенис I кръг (жени) Цветана Пиронкова
стрелба квал./финал (10 м в. пистолет) А. Бонева
Бокс елиминации (69 кг) Симеон Чамов

Пълна програма за деня

14:30:00 - 18:30:00
Гребанe, Серии и Репешажи: Мъже и жени

15:00:00 - 16:40:00
Стрелба, 1/8-финални елиминации: Жени - отборно

15:00:00 - 18:00:00
Тенис на маса, Сингъл, втори кръг: мъже, жени

15:00:00 - 22:30:00
Спортна стрелба, Квалификации, финали: мъже, жени

15:00:00 - 20:15:00
Фехтовка, Рапира индивидуално - мъже: 1/4-финали

15:30:00 - 19:20:00
Волейбол, Групова фаза: Мъже

15:30:00 - 19:00:00
Хандбал, Групова фаза: Мъже

15:45:00 - 19:00:00
Спортна гимнастика, Квалификации: жени

16:00:00 - 19:00:00
Джудо, Мъже: до 66 кг и Жени: до 52 кг

16:00:00 - 20:15:00
Хокей на трева, Групова фаза: Жени

16:00:00 - 21:55:00
Конен спорт, Всестранна езда - индивидуално и Обездка - отборно

16:00:00 - 19:50:00
Плажен волейбол, Групова фаза: Мъже и жени

16:00:00 - 20:00:00
Вдигане на тежести, Мъже: 56 кг и Жени 53 кг

16:45:00 - 22:30:00
Тенис, Сингъл, двойки - мъже, жени

17:00:00 - 19:30:00
Бокс, Елиминации: мъже

17:00:00 - 21:15:00
Хокей на трева, Групова фаза: Жени

:00:00 - 20:00:00
Ръгби 7, Групова фаза: Жени

18:00:00 - 22:00:00
Баскетбол, Групова фаза: Жени

18:15:00 - 22:35:00
Колоездене - шосе, Финал: Шосе - жени

18:30:00 - 22:15:00
Кану-каяк в бързи води - слалом, Серии: Едноместно кану и едноместен каяк - мъже

19:00:00 - 21:30:00
Плуване, Серии: мъже, жени

19:30:00 - 22:30:00
Тенис на маса, Сингъл, втори кръг: мъже, жени

20:00:00 - 23:45:00
Стрелба, 1/4-финал, полуфинали, финали: Жени - отборно

20:15:00 - 22:00:00
Баскетбол, Групова фаза: Мъже

20:30:00 - 22:00:00
Спортна гимнастика, Квалификации: жени

21:30:00 - 23:30:00
Вдигане на тежести, Финал: Кат. до 53 кг - жени

22:00:00 - 23:15:00
Скокове във вода, Финал: Синхронни скокове от трамплин 3 метра - жени

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !