Ивет излиза на пистата (програмата на Рио 2016 за 12 август)

OFFNEWS Последна промяна на 12 август 2016 в 09:20 5447 0

Интересен откъм българско участие се очертава седмият ден на олимпийските игри Рио 2016. Ден  след допинг скандала с атлетката ни Силвия Дънекова, започват и състезанията в Царицата на спортовете. На пистата излиза Ивет Лалова, която ще участва в сериите на 100 метра. Бадминтонистките Габриела и Стефани Стоеви ще се опитат да съхранят шансовете си за излизане от групата, като постигнат победа над световните номер 2 в своя спорт.

15,00 часа: спортна стрелба: Антон Ризов на 50 метра пушка от положение легнал

16,05 часа: лека атлетика: квалификации на гюле Радослава Мавродиева

17,00 часа: бокс - 1/8-финал: Станимира Петрова - Татяна Коб (Украйна)

21,55: часа: бадминтон: групова фаза, Габриела и Стефани Стоеви - Йуантинг Танг и Янг Ю (Китай)(двойки жени)

04,40 часа: лека атлетика: серии на 100 метра - Ивет Лалова

Пълна програма за 12 август

13:30 - 22:00 - Голф, Мъже: Втори кръг

14:00 - 20:00 - Бадминтон, Сингъл, двойки, смесени двойки - мъже, жени

14:30 - 17:15 - Гребане, Финали: Мъже и жени

15:00 - 19:00 - Водна топка, Групова фаза: Мъже

15:00 - 22:30 - Спортна стрелба, Квалификации, финали: мъже, жени

15:00 - 16:45 - Стрелба, 1/8-финални елиминации: Мъже - индивидуално

15:00 - 21:30 - Фехтовка, Рапира отборно - мъже: 1/4-финали, 1/2-финали

15:30 - 19:00 - Хандбал, Групова фаза: Жени

15:30 - 19:20 - Волейбол, Групова фаза: Жени

15:30 - 19:10 Лека Атлетика, Серии, финали: мъже, жени

16:00 - 19:00 - Тенис на маса, I кръг: Жени - отборно

16:00 - 20:00 - Вдигане на тежести, Мъже: Кат. до 85 кг и жени: кат. до 75 кг

16:00 - 22:40 - Конен спорт, Финали: Обездка - отборно

16:00 - 19:00 - Джудо, Финали: Мъже - категория над 100 кг и Жени - категория над 78 кг

16:00 - 20:15 - Хокей на трева, Срещи от груповата фаза: мъже, жени

17:00 - 19:45 - Бокс, Елиминации,1/4-финали и полуфинали - мъже и жени

17:00 - 18:50 - Плажен волейбол, 1/16-финали: Мъже и жени

17:00 - 21:15 - Хокей на трева, Срещи от груповата фаза: мъже, жени

18:15 - 20:00 - Баскетбол, Групова фаза: Жени

19:00 - 21:00 - Футбол, 1/4-финали: Жени

19:00 - 21:35 - Плуване, Серии: Мъже и жени

19:00 - 21:40 - Ветроходство, Състезания: мъже, жени

20:00 - 22:30 - Батут, Квалификации, Финал: Жени

20:15 - 22:00 - Баскетбол, Групова фаза: Мъже

20:30 - 22:10 - Лека Атлетика, 20 км спортно ходене: Мъже

21:00 - 22:50 - Плажен волейбол, 1/16-финали: Мъже и жени

21:00 - 23:10 - Стрелба, 1/4-финали, полуфинали, финал: Мъже

21:30 - 23:30 - Вдигане на тежести, Финал: Кат. до 75 кг - жени

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови