Quantcast

Габи, Ивет и Тайсъна излизат в Рио (програмата на Рио 2016 за 13 август)

OFFNEWS Последна промяна на 13 август 2016 в 09:19 3591 1

Силна българска група ще видим в днешния ден на олимпийските игри в Рио. Спортист №1 на България за 2015 г. Габриела Петрова ще стартира в квалификациите на троен скок, а Ивет Лалова ще бяга в полуфиналите на 100 метра, след като преодоля сериите. Даниел Асенов - Тайсъна от Кукорево ще излезе за пръв път на ринга. Талантливият ни боксьор от Кукорево ще срещне Даниел Фернандо Мартинес от Аржентина в категория до 52 кг.

Сестри Стоеви ще изиграят последния си мач от група D на турнира по двойки в бадминтона, а Линда Зечири започва надпреварата на сингъл с двубой срещу Сабрина Жаке от Швейцария.

Участието на българските олимпийци:

15:40 часа: лека атлетика - Габриела Петрова (троен скок, квалификации)
18:00 часа: бокс - категория до 52 килограма, първи кръг, Даниел Асенов - Даниел Фернандо Мартинес (Аржентина)
02:30 часа: бадминтон - двойки жени, група "D", трети кръг: Габриела Стоева и Стефани Стоева - Йохана Голишевски и Карла Нелте (Германия)
03:00 часа: лека атлетика - Ивет Лалова (100 метра полуфинали)
03:05 часа: бадминтон - сингъл жени, група "D", първи кръг: Линда Зечири - Сабрина Жаке (Швейцария)

Пълната програма за 13 август:

13:30 - 22:00 - Голф, Мъже: Трети кръг

14:00 - 20:00 - Бадминтон, Сингъл, двойки, смесени двойки - мъже, жени

15:00 - 22:30 - Спортна стрелба, Квалификации, финали: мъже

15:00 - 20:20 - Водна топка, Елиминационен кръг: Жени

15:00 - 20:30 - Фехтовка, Сабя отборно - жени: 1/4-финали, 1/2-финали

15:30 - 18:00 - Гребане, Финали, мъже и жени

15:30 - 18:50 - Лека Атлетика, Серии, финали: мъже, жени

15:30 - 19:20 - Волейбол, Групова фаза: Мъже

15:30 - 19:00 - Хандбал, Групова фаза: Мъже

16:00 - 19:00 - Тенис на маса, 1/4-финали: Жени - отборно

16:00 - 17:40 - Колоездене на писта, Финали: Мъже и Квалификации и полуфинали: Жени

16:00 - 20:15 - Хокей на трева, Групова фаза: Жени

17:00 - 20:00 - Бокс, Двубои от първата фаза, четвъртфинали, полуфинали: мъже

17:00 - 18:50 - Плажен волейбол, 1/16-финали: Мъже и жени

18:15 - 20:00 - Баскетбол, Групова фаза: Жени

19:00 - 21:35 - Ветроходство, Състезания: мъже, жени

19:00 - 21:00 - Футбол, 1/4-финал: Мъже

20:00 - 22:30 - Батут, Квалификации, финали: мъже

20:15 - 22:00 - Баскетбол, Групова фаза: Мъже

21:00 - 22:50 - Плажен волейбол, 1/16-финали: Мъже и жени

21:30 - 23:30 - Вдигане на тежести, Мъже: Категория до 94 кг

22:00 - 23:40 - Скокове във вода, Полуфинал: Синхронни скокове от трамплин 3 метра - жени