Две шествия блокират София днес

20 June 2012 в 07:38 1086 0
Така изглеждаха протестите на Орлов мост в предишните дни. Снимка: Сергей Антонов
Така изглеждаха протестите на Орлов мост в предишните дни. Снимка: Сергей Антонов
Две шествия с митинги, свързани с промените в Закона за горите ще има в София. Националното гражданско движение "Природата за хората" организира от 12.00 ч. от площад "Народно събрание", в 13.00 ч. започва митингът. Участниците ще разположат две машини за обработка на ски писти в знак на подкрепа на приетия Закон за горите. Другото шествие, което е против приетите текстове и настоява за президентско вето, е на гражданската група "За Витоша", част от коалицията "За да остане природа в България". Протестиращите тръгват в 18.30 ч. от НДК по бул. "Витоша". Митингът ще бъде на площад "Народно събрание". Премиерът заяви в началото на седмицата, че Закон за горите няма да има, докато не бъде постигнат консенсус между двете спорещи страни.
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява