Автобус пламна на автомагистрала „Тракия”, съобщи МВР. Няма пострадали при инцидента.
Превозното средство се е запалило Пътниците са успели да излязат от автобуса.
Автобус на фирма "Отойол", собственост на старозагорска фирма, се е запалил в движение на 150-я км на автомагистрала "Тракия" край Белозем, Пловдивско. Той се е движел по направление Велинград - Стара Загора.
Сигналът за инцидента е получен в 16.45 часа. Пътниците са евакуирани веднага и сред тях няма пострадали. Те ще бъдат откарани с бусове до близка бензиностанция. Там пътниците ще се качат на друг автобус на старозагорската фирма.
На мястото на инцидента има пожарникари, пътни полицаи и служители на "Престъпления по пътищата".
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни