Нова искра прехвърча между Русия и Украйна на спортното поле. Този път заради осмия кръг от Световната купа по биатлон, който се провежда в Контиолахти (Финландия). Според украинския състезател Дмитрий Пидурчиний около трасето вони на джибри от пияните руски фенове.
Ето и думите на биатлониста в интервю за "Подробности". "Бягането беше много тежко. Не ми харесва този стадион, тук не се усеща атмосферата на Световната купа. Хората са малко, преобладават пияните руснаци", изцепи се Дмитрий, "Иначе трасето е страхотно, има много сняг".
Той визира старта от онзи ден, в който завърши на 26 място. Другите украинци не попаднаха в топ 40.
Наистина, камерите показаха масово присъствие на руснаци край пистата. Навсякъде във финландския зимен център се вееха знамена на "Сборная".


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
22008
1
12.03 2017 в 15:03
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск