Осем абитуриенти са с положителен резултат за COVID-19, съобщиха от областния координационен щаб в Добрич. Всички заразени зрелостници са в добро общо състояние и са поставени под карантина.
Те са установени през последното денонощие.
Общо 15 случая на заразени с коронавирус са констатирани през последните 24 часа в региона. Няма хоспитализирани, като всички са поставени в изолация и се лекуват у дома.
Междувременно след затварянето на детска градина №17 в Добрич, където вече беше установен случай на зараза сред персонала, още две жени са дали положителен резултат. Започнало е тестване и на децата.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец