Испанецът Рафаел Надал отново се класира безапелационно за четвъртфиналите на Откритото първенство на Франция по тенис.
Поставеният под номер 4 за пореден път демонстрира страхотна форма, след като разгроми сънародника си и 17-и в схемата Роберто Баутиста Агут с 6:1, 6:2, 6:2 за скромните 110 минути.
Така Надал, който вчера навърши 31 години, записа четвърта поредна убедителна победа на "Ролан Гарос", като до момента е загубил общо 20 гейма.
"Всеки ден е различен. Щастлив съм от постигналото в първите ми четири мача. Играх на много високо ниво, което ми дава допълнителна увереност. Ще трябва да продължа да давам най-доброто от себе си, ако искам да удължа победната серия", сподели Надал веднага след срещата.
Рафа вече си осигури място на четвъртфиналите на “Ролан Гарос” и "следващата му жертва" ще е Милош Раонич или Пабло Кареньо-Буста, който елиминира Григор Димитров с трисетова победа.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец