На Витошка: 23-годишна продавачка си тръгнала с оборота от 5000 лева

OFFNews 09 January 2023 в 11:54 4610 1
каса

Снимка pixabay

Каса.

23-годишна жена отива на съд за кражбата на 5000 лева от магазин в столицата, съобщиха от Софийската районна прокуратура. 

Около 23:25 часа на 23 април 2022 г. обвиняемата откраднала от магазин за алкохол и цигари на бул. „Витоша” 5078,30 лева.

Жената работела в магазина. Малко след като си тръгнала от работа, решила да се върне и взела парите, които били част от оборота.

В хода на разследването са направени експертизи и са разпитани свидетели. Делото продължава в Софийски районен съд.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    24373

    1

    dolivo

    09.01 2023 в 14:09

    Или собственика си е свил парите и опитва да го лепне на продавачка, която вече не му пуска.

    Опитен следовател бързо ще разплете...