Стреляха по охраната на Ердоган

OFFNews 27 September 2013 в 11:39 1890 4
Стреляха по охраната на Ердоган

Охраната на турския премиер Реджеп Тайип Ердоган е била подложена на обстрел в Истанбул рано тази сутрин, съобщи вестник "Хюриет".

Стрелците са атакували охранителите, обследвали маршрута, по който е трябвало да мине министър-председателят на път към международното летище "Сабиха Гьокчен" в Истанбул.

Полицията е намерила седем гилзи на моста, където е била стрелбата.

Няма пострадали.

"Хюриет" уточнява, че информацията не е официално потвърдена.

Според вестника е започнало мащабно разследване срещу заподозрян или заподозрени лица, за които се смята, че са открили огъня. Те са се намирали на улица под моста.

Точно след стрелбата кортежът на премиера е преминал през мястото при засилени мерки за охрана.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото