Швейцарски кмет е отстранен заради голи селфита

OFFNews 18 August 2014 в 19:45 4843 3
Швейцарски кмет е отстранен заради голи селфита
Гари Мюлер

Кметът на швейцарския град Баден Гари Мюлер е временно отстранен от длъжност заради голи селфита.

Градоначалникът е заподозрян, че си е направил гола фотосесия на работното място, съобщава местният вестник Blick. Кметът е отстранен до изясняване на ситуацията.

53-годишният политик се е снимал гол в залата на Общинския съвет, след което е изпращал фотографиите до приятелката си.

Мюлер е член на външната комисия в швейцарския парламент и скандалът заплашва да достигне федерално ниво.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
     
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша