Руски военнотранспортен самолет се разби. Седем души са били на борда

OFFNews 09 December 2025 в 12:10 3949 8
Самолет

Снимка GettyImages

Руски военнотранспортен самолет Ан-22 се разби в Ивановска област североизточно от Москва, съобщи държавният телевизионен канал "Вести", цитиран от Ройтерс.

На борда е имало седем членове на екипажа.

Спешните служби работят на мястото на инцидента. Предполага се, че самолетът е катастрофирал близо до язовир Уводское.

Останки от самолета са извадени от водата, съобщават службите за спешна помощ.

Ан-22 е бил на рутинен тестов полет след ремонт.

    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    4261

    8

    БотоксПутю

    09.12 2025 в 15:49

    Защо не са го ремонтирали в Украйна, където е произведен?

    2985

    7

    Джендо Джедев

    09.12 2025 в 15:18

    Интересно дали няма да допълзи някоя от дежурните копейки (трицата или зелката, a защо не и двете) и да започне да квичи как злорадстваме. ;)

    1598

    6

    jorj

    09.12 2025 в 14:22

    Все такива ремонти на всичко и навсякъде в кочината да правят!!!

    2985

    5

    Джендо Джедев

    09.12 2025 в 14:18

    Екстра! 7 орки по-малко! Ремонт по руски + импортозамещение. Хаирлия да е!

    2956

    4

    1215

    09.12 2025 в 12:40

    Само това да се чува!

    3010

    3

    lazyone

    09.12 2025 в 12:27

    Добър ремонт ще да е бил.

    18045

    2

    Anton Donchev

    09.12 2025 в 12:26

    Седем убийци по-малко.

    -1243

    1

    Октим

    09.12 2025 в 12:13

    Всичките им да се разбият!!!