Кавказци с гранатомети окупираха държавна служба в Донецк

OFFNews 12 May 2014 в 16:41 6068 7
Кавказци с гранатомети окупираха държавна служба в Донецк

Кавказци с гранатомети окупираха сградата на Държавната служба по извънредните ситуации в Донецк, съобщиха местни медии.

Въоръжените влезли в сградата в 12.30 часа, като заявили, че няма да пречат на работата на служителите, но ще охраняват службата.

Служителите продължават работата си, а кавказците все още се намират в сградата.

По-рано днес стрелба започна в село Андреева, близо до Славянск. Според проруските активисти стрелбата е от страна на украинските военни.

Протестиращите съобщиха и за жертви, като няма информация за точния им брой.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

     
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски