Десетки шофьори, предимно от Перник, се събраха в полунощ на протест пред парламента.
Поводът за протеста: срокът на полиците им с фалиралата застрахователна компания "Олимпик" изтече в 00 ч.
Демонстрантите пристигнаха на протеста с автомобилите си и ги паркираха пред сградата на Народното събрание.
Части на жандармерията охраняват сградата.
Българският клон на застрахователна компания "Олимпик" дължи 9 350 000 лева на 197 551 българи за прекратени предсрочно полици по "Гражданска отговорност", съобщи на извънредна пресконференция в петък заместник-председателят на Комисията за финансов надзор Ралица Агайн.
До края на септември съдът в Кипър трябва да се произнесе дали да започне процедура по ликвидацията на "Олимпик".
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец