Лекари излизат днес на протест под надслов "Млади лекари за ново здравеопазване".
Медиците ще излязат на протест с куфари, символизиращи риска България да остане без лекари заради ниското заплащане и лошите условия у нас, които ги принуждават да търсят препитание в чужбина.
С обелки от портокали те ще призоват политиците да „освежат” здравната система, за да спрат изтичането на български лекари към чужбина.
Организаторите са готови и с предложения за оздравяване на българското здравеопазване. Според техните данни има риск до 2020 година страната ни да остане без медицински специалисти.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец