Обявен е графикът на консултациите с партиите при президента

OFFNews 04 May 2026 в 11:02 2488 3
Йотова

Снимка БГНЕС/БОЯН ТОПЧИЙСКИ

Илияна Йотова

Президентът ще проведе консултации с представители на парламентарните групи в 52-рото Народно събрание. 

На 5 май, вторник, в президентската институция държавният глава ще приеме, както следва:

От 10.30 часа – представители на парламентарната група на „Прогресивна България“;

От 11.30 часа – представители на парламентарната група на ГЕРБ-СДС;

От 12.30 часа – представители на парламентарната група на „Движение за права и свободи – ДПС“;

От 14.00 часа – представители на парламентарната група на „Демократична България“;

От 15.00 часа – представители на парламентарната група на „Продължаваме промяната“;

От 16.00 часа – представители на парламентарната група на „Възраждане“;

След края на консултациите държавният глава Илияна Йотова ще направи изявление пред медиите, съобщават от президентството. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    -4585

    3

    Имало мълчание ,нямало яснота ..... напротив това поведение на Резидента и пасмината му от кариеристи е повече от показателно ...... те на първо място не ви уважават , показвайки ,че вече от населението не зависи нищо ,то си е дало гласа и ще чака 4 години за да имат думата .

    Що се отнася до яснотата на предстоящото ....... на първо място това е сбиршляк от придворни на новият Господар , които ще се упражняват за пореден път върху населението .

    От друга страна , трябва да е пределно ясно ..... на власт са комунистите с палитра от разнородни интереси към келепира и властта ...... контролирани от....... руската агентурна мрежа на Територията , водена от Резидента радев !


    На власт е путин , чрез неокомунистите и фашизоидите на Територията , пета колона на Диктатора !

    Всичко е повече от ясно .....9 години го гледаме ...

    -4585

    2

    Минават последните дни на читавото , рядко срещано на тази Територия служебно правителство !

    Министрите са наистина екип от работещи , отговорни , ентусиазирани , енергични хора !

    Само два 2 месеца правителството Гюров , промени общественото усещане към добро , показа , че може и по друг по-добър начин да се действа !

    Представи ни пред ЕС като защитници на справедливостта , против руската агресия , хуманизъм и ценности на цивилизовани хора , отворени да помагат на изпадналите в беда украинци !

    Следва , регрес с идването на Резидента на руската агентурна мрежа и неговата пасмина от слуги нагаждачи !

    Резидентката е пълно копие на Резидента си !

    Ще дишаме свободно още 3 дни ..... след това ще поеме горчилката за поне 8 години !

    Комунистите отново имат пълната власт

    4057

    1

    IvoIvo

    04.05 2026 в 11:51

    Тръпнем в очакване :)
     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026