Ивайло Московски е подал оставка като народен представител от ГЕРБ, става ясно от проекта за програма на Народното събрание, който предстои да бъде гласуван на заседанието утре.
Под точка 2 в проекта за програма на НС е записано: "Прекратяване пълномощията на народен представител (Подадена оставка от н. п. Ивайло Московски, 30.11.2018 г.)".
Московски беше министър на транспорта и информационните технологии, но се раздели с поста след трагедията край Своге, отнела живота на 20 души. През септември той се върна като депутат в парламента.
От министерството на финансите потвърдиха тази вечер пред bTV, че Московски е одобрен за вицепрезидент на Черноморската банка за търговия и развитие.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
11774
1
04.12 2018 в 21:28
Дет викаше един пич, „Някои не ги бива за нищо, но са способни на всичко."
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск