Kабинетът "Близнашки" се събира за първо заседание

OFFNews 06 August 2014 в 10:01 4892 2
Kабинетът

Снимка Ивайло Анев

Служебното правителство на проф. Георги Близнашки ще проведе още днес първото си заседание.

То е планирано за 14 часа, като едно от първите решения, които то ще вземе, е излъчването на Кристалина Георгиева за български еврокомисар. 

Министрите от новото правителство проведоха среща с колегите си от кабинета на Пламен Орешарски рано тази сутрин. Още в 9.30 часа министрите от стария и новия кабинет се събраха на "Дондуков" 1. 

В Гранитната зала на Министерски съвет днес ще се проведе церемония по предаването на властта. Подобни церемонии ще се проведат и във всички министерства. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша