Огнян Тунтев ще премахне всички 24 главни архитекти на столични райони, ако стане главен архитект на София.
Това заяви бившият архитект №1 на Симитли, Якоруда, Петрич и Благоевград.
Концепцията му предвижда досегашните районни архитекти да се включат в екипа на Направление "Архитектура и градоустройство" (НАГ) и да могат да одобряват проекти във всички части на София. Така според Тунтев ще се намали срокът за обработка на документите, както и възможностите за корупция.
Той обеща пълна мобилизация на всички работещи в НАГ
Публичното обсъждане можете да следите на живо тук:
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец