Две нови дирекции да се открият в Направление "Архитектура и градоустройство" (НАГ), предвижда в проекта, с който кандидатства за архитект №1 на София Стефан Добрев.
Новите звена, от които се очаква да помогнат за устойчивото развитие на столицата, са - "Анализ, оценки за градоустройството на София" и "Опазване на историческата среда и културното наследство".
Арх. Добрев, чието студио е автор на победилия проект за промяна в централната градска част около бул."Евлоги Георгиев", предвижда подобряване на електронните услуги на НАГ за гражданите.
На този линк може да наблюдавате представянето на концепциите на 13-те кандидати за главен архитект на София.
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец