"Тези 225 млн. лева за НЗОК няма да са достатъчни. През октомври ще се наложи още една актуализация."
Това заяви бившият здравен министър и член на партия ГЕРБ Десислава Атанасова на брифинг в Народното събрание по повод гласуваната днес актуализация на бюджета на Националната здравноосигурителна каса.
Атанасова обясни още, че днешното пленарно заседание е било посветено на осигуряване на пари за болниците, за лекарите и пациентите.
„След всичко, което стана ясно и заложените бомби, които ще гръмнат в ръцете на служебното правителство, а и на следващия кабинет, се оказва, че не само НЗОК е пред финансова катастрофа, но и цялата ни държава”, допълни още тя.
Атанасова допълни, че кабинета "Орешарски" е страдал от шизофрения, която е обхванала и коалицията, която "управлява страната година и 2 месеца".





























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
04.08 2014 в 18:31
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
04.08 2014 в 18:01
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Кремъл щастлив, че Тръмп не го смята вече за пряка заплаха
София е в топ 5 за евтин туризъм на канадски портал
Манол Глишев: Днешните протестиращи са хора, които не се задоволяват с малко (видео)
Ню Йорк Таймс: Зеленски отслаби надзорниците в държавните компании и създаде условия за корупция
Прогноза за 2026 г.: Путин напада Европа, а Китай - Тайван
Откога Румен Радев стана обикновен гражданин