От вас: "Монтираха" бетонни колчета на платното (снимки)

OFFNews 15 August 2016 в 08:02 5717 0
От вас:

Бетонни блокчета изникнаха насред пътното платно на ул. "Тодор Каблешков" в София. За това алармира читател на OFFNews. Случаят е от петък. 

От изпратените снимки става ясно, че на пътното платно на улицата в ж.к. "Гоце Делчев" са "монтирани" колчета - според читателя ни "най-вероятно с цел предпоставка на ПТП". 

Снимки: Виктор Тонев

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира