Откраднаха елха от Витошка (видео)

OFFNews 22 December 2015 в 12:25 7301 4
Откраднаха елха от Витошка (видео)

Откраднаха елха от столичния булевард Витоша. Това става ясно от видео, излъчено от "Господари на ефира".

На клипа се вижда как двама мъже най-безцеремонно взимат елхичка от средата на булеварда и тръгват с нея в неизвестна посока.

При вдигането на дръвчето, крадците разпиляват по земята голяма част от украсата и в бързането я изоставят.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026