В Габрово вече отпразнуваха Нова година.
Жителите на града отпразнуваха началото на новата година ден по-рано.
Стотици габровци се събраха на площада в центъра на града и до късно празнуваха.
Жителите на Габрово изпратиха старата година с празничен концерт, хора и заря.
Знаете, че в Габрово имаме нестандартно отношение към живота и специфичното чувство за хумор се прояви и в края на календарната 2016 г. с идеята да празнуваме края на годината точно на 30, за да ѝ благодарим за всичко, което тя ни донесе, да я изпратим подобаващо, коментира кметът на Габрово Таня Христова пред БНТ.
Габровци са на мнение, че с това нетрадиционно тържество ще бъдат забелязани в цял свят.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци