През нощта над западната половина от страната все още на места ще има краткотрайни превалявания и гръмотевици. Утре времето ще е предимно слънчево.
Максималните температури ще се между 33 и 38 градуса, ще духа умерен източен вятър. Жълт код за високи температури е обявен за 24 области в страната, само в областите София, София-област, Перник, Смолян няма предупреждение за опасност.
Временни увеличения на облачността ще има около и след обяд в планините от Западна България, възможни са и гръмотевици.
През следващите дни температурите в страната бавно ще се понижават и в четвъртък максималните ще са между 30° и 35°. Ще бъде предимно слънчево, с временни увеличения на облачността около и след обяд, според прогнозата на НИМХ, цитирана от Фокус. Във вторник и сряда вероятността за валежи е малка, но в четвъртък на отделни места в северозападната половина от страната ще превали за кратко.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
20057
1
19.06 2016 в 20:38
объркаха се нещата
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци