Паркирането в синя зона днес ще се плаща само с талони

ОFFNews 01 August 2014 в 10:52 2291 3
Паркирането в синя зона днес ще се плаща само с талони

За паркиране в синята зона в столицата днес ще се плаща само с талони, без есемеси, съобщава БНР.

Това се налага поради проблем с един от обслужващите мобилни оператори.

Гражданите могат да ползват талони.

 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
     
    X

    Как се пише змейска сага? Авторът на