Източното крило на Японския хотел се надстроява, руши се каменната облицовка, а в зелените пространства се стоварват равномерно скални късове.
За това сигнализира в социалните мрежи Фейсбук потребителят Тодор Кръстев, който описа ситуацията с думите "продължава опустошаването на Японския хотел".
Той пише още, че това е единствената съвременна сграда в София, дело на световен архитект – Кишо Курокава.
Това не е първият път, когато Японския хотел става обект на критики относно дизайнерските решения.
През декември 2015 г. вишните пред хотела бяха изкоренени и заменени със светещи такива.
Шикозното решение на управата на хотела тогава предизвика подигравки в социалните мрежи и отрицателни коментари относно атракцията на собственика Ветко Арабаджиев.






















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18005
5
24.04 2016 в 09:46
"
Автора да не е искал да пише "кичозното"???
18030
4
23.04 2016 в 19:58
83938
2
23.04 2016 в 11:29
Има Селския хотел Маринела.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци