Кола се вряза в дентална клиника в столицата

OFFNews 26 June 2026 в 10:29 942 1
Автомобил се блъсна в дентална клиника

Снимка Фейсбук

Автомобил се блъсна в дентална клиника

Автомобил се е врязал в дентален кабинет на столичната улица "Горски пътник", съобщиха във фейсбук от клиниката. 

Пострадали хора няма, но денталният център няма да работи няколко дни, заради отстраняване на щетите. 

От кадри, публикувани от клиниката във фейсбук, се вижда, че са повредени фасадата на сградата и част от специализираната апаратура. 

"Най-важното е, че няма пострадали и всички са добре. Затова сме безкрайно благодарни! В такива моменти човек осъзнава колко ценни са хората около него. Благодарим от сърце на целия екип, на близките, приятелите и съседите, които подадоха ръка и ни помогнаха да се справим със ситуацията", посочват от клиниката. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира