Монтирани са прожектори и са осветени всички пешеходни пътеки в първи градски ринг, затворен между бул. „Сливница“, бул. „Васил Левски“, бул. „Ген. Д. Скобелев“ и ул. „Опълченска“, както и всички пешеходни пътеки по бул. „Янко Сакъзов“ и бул. „Мадрид“.
Това съобщи зам.-кметът на София Кристиан Кръстев.
Общо на 61 пешеходни пътеки е поставено допълнително осветление, което да гарантира видимост в по-късните часове. Целта е да се осигури по-голяма безопасност за гражданите и намаляване на пътно-транспортните произшествия в столицата.
Работата на екипите ще продължи с освежаване на маркировката около училищата преди новата учебна година.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец