По случай празника на славянската писменост и култура тази седмица, входът в Националния исторически музей на 23 и 24 май ще бъде безплатен в определени часове.
На 23 май /събота/ посетителите ще влизат свободно в НИМ от 9:30 часа до 18:00 часа.
На 24 май /неделя/ между 9:30-12:00 часа входът също ще е свободен.
Посетителите на НИМ ще могат да разгледат както постоянната му експозиция, така и откритата наскоро камерна изложба "Аристократи и войни. Сребърните колани на българите, VII-VIII в." с експонати от Регионалния исторически музей - Шумен, Археологическия музей „Марица-Изток” – Раднево, и НИМ.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец