Едни от най-популярните изпълнители на пънк, ска и рок музика у нас, се обединиха в обща банда.
Дебютът на супер групата ще бъде на 31.03, четвъртък, в рок бар "Rock IT".
Милена, Кольо от „Обратен ефект”, Ерол от „Уикеда” и Пецко ще изпълнят заедно редица популярни български парчета, както чужди кавъри, които независимо от оригиналния си стил, ще прозвучат в бърз рокаджийски и пънк вариант.
Милена определя бандата като купонджийска, в основата на която е веселото поднасяне на всякакви парчета. Групата все още си няма име и тепърва обмисля разширяване на репертоара и участията.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец