Да има българско знаме във всяка книжарница - за това призовава екипът на издателство "Лексикон", чиято дейност е фокусирана върху публикуването и промотирането на българска литература.
Основателят на издателството Йордан Антов излезе с обръщение към книжарниците:
По навик приемаме книжарницата като място за продажба на книги.
Това си е така, но не само. Тя е и място за срещи, средище на духовен живот.
Книжарницата е културна институция, при това тази, с която хората се срещат най-често.
Затова приканваме колегите във всяка една книжарница да има и българското знаме.
С подходяща големина и на видно място.
За да се знае, че сме българска културна институция.
Едно знаме и малко място.
И чувство на гордост от това, което правите!
От името на екипа на "Лексикон"
Йордан Антов




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо